جشنواره استارتاپیفستاکبا موضوع فناوری های پرداخت برگزار می شود

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه امیرکبیر، دومین جشنواره استارتاپی فستاک با موضوع فناوری های پرداخت (پی تک)، به همّت شتاب دهنده فست دانشگاه صنعتی امیرکبیر در خرداد ماه سال جاری برگزار می شود.

جشنواره استارتاپیفستاکبا موضوع فناوری های پرداخت برگزار می شود

مهمترین محورهای این جشنواره اپلیکیشن های پرداخت یار، هایپرمارکت مجازی و الکترونیک، سخت افزارهای صنعت پرداخت، پی تک و هوش مصنوعی، پی تک و گیمیفیکیشن، پی تک و فروش خرد، پی تک و خدمات نوین بیمه ای و باشگاه نوین است.

این رویداد با حضور جمعی از فعالان حوزه پی تک و اکوسیستم کارآفرینی کشور، استارت آپ ها و کسب و کارهای نوآور و با هدف حمایت از محصولات و ایده های نوآورانه در راستای تجاری سازی و تولید محصول متناسب با شرایط روز کشور برگزار می شود تا علاوه بر تلاش برای ایجاد اشتغال، رونق تولید و به کارگیری و فعال سازی ظرفیت های نهفته در کشور زمینه ساز تقویت و حمایت از تولید داخلی و اقتصاد ملی شود.

علاقمندان به ارائه ایده ها در این جشنواره می توانند ایده های خود را حداکثر تا 25 اردیبهشت ماه 1402 از طریق وبسایت www.fastac.ir به دبیرخانه علمی جشنواره ارسال کنند.

برگزیدگان جشنواره ایده های فستاک علاوه بر دریافت جوایز نقدی و حمایت مالی و سرمایه گذاری، حمایت های توانمندسازی و شتابدهی برای تبدیل ایده به محصول، توسعه بازار محصول و امتیاز ارتباط صاحبان ایده به شرکت های پرداخت بهره مند خواهند شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 فروردین 1402 بروزرسانی: 19 فروردین 1402 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 2347

به "جشنواره استارتاپیفستاکبا موضوع فناوری های پرداخت برگزار می شود" امتیاز دهید

1 کاربر به "جشنواره استارتاپیفستاکبا موضوع فناوری های پرداخت برگزار می شود" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره استارتاپیفستاکبا موضوع فناوری های پرداخت برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید