اخبار صنعت

قیمت مصوب مرغ اعلام شد

تهران(پانا) - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) اعلام کرد که کارگروه تنظیم بازار استان تهران قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم را 20 هزار و 400 تومان تصویب کرد.

11 آذر 1399

مهلت ثبت نام دانشجویان دانشگاه شریف برای دریافت وام یاری هزینه تحصیلی تمدید شد

مهلت ثبت نام دانشجویان دانشگاه شریف برای دریافت وام یاری هزینه تحصیلی تا 10 آبان ماه تمدید شد.

8 آذر 1399

بیانیه باشگاه تراکتور درباره گلر استقلال؛ شائبه تبانی مطرح است

تهران (پانا) - باشگاه تراکتور تبریز با صدور بیانیه ای به شکایت این باشگاه از محمد رشید مظاهری واکنش نشان داد.

5 آذر 1399

وابستگی صنعت مونتاژ خودرو با بومی سازی الکترود جوش مقاومتی کاهش یافت

شرکت آرتاش کامپوزیت با تلاش متخصصان خود پیروز به ایجاد دانش فنی و بومی سازی فناوری تولید قطعات سره الکترود جوش مقاومتی شده است که به این وسیله وابستگی صنعت مونتاژ خودرو کاهش یافت.

29 آبان 1399

برنامه بریتیش پترولیوم برای اخراج 10 هزار کارمند

شرکت بریتیش پترولیوم قصد نموده که 10 هزار نفر از کارمندانش را تعدیل کند، اما نکته اینجاست که حدود 7500 نفر از آن ها به طور اجباری اخراج خواهند شد.

26 آبان 1399

سهم بازار ایرانسل منفی شد، رشد رایتل همپای اپراتور اول تلفن همراه

برخلاف انتظار بسیاری از کارشناسان و تحلیل گران حوزه ICT، با وجود اینکه انتظار می رفت استفاده تبلیغاتی از 5G بتواند تحولی در شبکه ایرانسل ایجاد کند اما آمار وزارت ارتباطات نشان می دهد سهم بازار ایرانسل ریزشی شده اما در مقابل رایتل توانسته از سال گذشته مانند...

26 آبان 1399

10 واحد تولیدی در شهرک صنعتی قرچک افتتاح شد

خبرنگاران/تهران با حضور استاندار تهران، 10 واحد تولیدی روز پنجشنبه در شهرک صنعتی قرچک افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

25 آبان 1399

رونمایی از چهره جدید تیم ملی فوتبال

تیم ملی فوتبال ایران پس از ماه ها دوری از مسابقات در دیداری تدارکاتی برابر تیم ملی ازبکستان به میدان خواهد رفت تا هم بازیکنان و هم سرمربی جدید این تیم محک جدی بخورند.

22 آبان 1399

سقوط آزاد بورس، شاخص یک کانال به عقب برگشت

خبرنگاران : شاخص کل بورس تهران، پس از افت31هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و 484هزار واحد نهاده شد.

13 آبان 1399

فروش خودرو با قرعه کشی به آرامش بازار یاری نمی کند

یک کارشناس صنعت خودرو گفت: فروش خودرو به شیوه قرعه کشی تصمیمی نیست که بتوان از آن دفاع کرد زیرا نه تنها مسئله ای را حل نکرد، بلکه موجب افزایش تقاضا نیز شده است.

5 آبان 1399

خبرنگاران 24 واحد تولیدی ماسک در آذربایجان غربی فعال است

ارومیه- خبرنگاران- مدیر نظارت، ارزیابی، تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 24 واحد تولیدی ماسک در استان فعالیت و ده ها هزار عدد ماسک را روزانه وارد بازار مصرف می نمایند....

30 مهر 1399

قیمت خرید تضمینی محصولات باغی معین شد

خبرنگاران : رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مصوبه شورای اقتصاد را درباره قیمت محصولات باغی به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ کرد.

30 مهر 1399

انقباض تولید در میانه تابستان

مرکز پژوهش های اقتصادی اتاق ایران، شاخص شامخ کل اقتصاد در مردادماه 1399 را با 0.96 واحد بهبود نسبت به ماه قبل، 46.43 واحد اعلام کرده است. بررسی ها نشان می دهد گرچه شامخ کل اقتصاد در مردادماه معادل 2.11 درصد نسبت به تیرماه بهبود یافته است اما همچنان از افزایش فشاری...

29 مهر 1399

شروع برداشت ذرت علوفه از سطح 1000 هکتار اراضی زیرکشت در خرم آباد

خبرنگاران/لرستان مدیر جهاد کشاورزی خرم آباد از شروع برداشت ذرت علوفه از سطح 1000 هکتار از اراضی زیر کشت این محصول در این شهرستان اطلاع داد.

20 مهر 1399

خبرنگاران 14 ایالت آمریکا علیه دولت ترامپ شکایت کردند

تهران- خبرنگاران- 14 ایالت آمریکا به دلیل قوانین حمل و نقل گاز طبیعی مایع و به خطر افتادن سلامت عموم مردم از دولت ترامپ شکایت کردند.

19 مهر 1399

مهلت ثبت نام برای تحصیل همزمان در دو رشته دانشگاه شریف اعلام شد

دانشجویان تا پیش از شروع نیم سال سوم تحصیل خود فرصت دارند نسبت به ثبت نام برای تحصیل همزمان در دو رشته دانشگاه شریف اقدام نمایند.

18 مهر 1399

مرد پشت پرده وعده گشایش اقتصادی دولت کیست؟

خبرنگاران : نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره طرح عرضه نفت به مردم در قالب اوراق سلف با بیان اینکه محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رییس جمهور ، طراح فروش اوراق نفتی در بورس بوده است گفت: افرادی که این سازو کار را...

16 مهر 1399

توصیه های هشدار دهنده برای رسیدگی به جای زخم

برای حصول اطمینان از این که یک زخم به درستی بهبود می یابد و برای پرهیز از عفونت هایی که ممکن است به بروز مسائل دیگر منجر شوند، چندین عامل باید مد نظر قرار بگیرند. هنگام رسیدگی به یک زخم، شما باید برخی موارد را انجام داده و از برخی موارد پرهیز کنید.

8 مهر 1399

مهمترین رویداد صنعت گردشگری ایران برگزار می شود

مراسم اختتامیه دومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری به عنوان یکی از مهمترین رویداد های صنعت گردشگری ایران؛ امسال همزمان با چهلمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی با حمایت پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی برگزار می شود. ...

3 مهر 1399

خبرنگاران فرماندار:چهار شرکت کشتی سازی در خرمشهر غیرفعال است

آبادان - خبرنگاران - معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت: چهار شرکت کشتی سازی و صنایع دریایی بزرگ در خرمشهر غیرفعال بوده و فعالیتی ندارند.

2 مهر 1399
تعداد: (181)