خلاصه بازی پرسپولیس 2 ، 1 تراکتور؛ برد مهم سرخ ها

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر از ساعت 17 امروز (دوشنبه) در استادیوم آزادی میزبان تراکتور بود و با نتیجه 2 بر یک به رجحان رسید. عیسی آل کثیر (10) و سیامک نعمتی (55) برای پرسپولیس و پیمان بابایی (24) برای تراکتور گلزنی کردند. مهدی ترابی در دقیقه 66 یک ضربه پنالتی را برای پرسپولیس از دست داد.

خلاصه بازی پرسپولیس 2 ، 1 تراکتور؛ برد مهم سرخ ها

شاگردان گل محمدی با این برد به فرایند خوب خود ادامه دادند و شاگردان سولدوی کروات در تراکتور نیز ترک عادت نکرده و بار دیگر شکست خوردند.

نیمه اول

دقیقه 7: پرسپولیسی ها از سمت راست صاحب ضربه کرنر شدند که پس از پاس کوتاه و ارسال آن به داخل محوطه جریمه، می توانستند به گل برسند، اما محمدرضا اخباری روی خط دروازه پیروز به مهار توپ شد.

دقیقه 8: پیمان بابایی روی اشتباه علی نعمتی صاحب توپ شد و پس از ورود به محوطه جریمه قصد داشت از زاویه بسته دروازه این تیم را باز کند که ضربه او به حامد لک برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 10: عیسی آل کثیر روی پاس مهدی ترابی پشت مدافعان تراکتور صاحب توپ شد و در موقعیت تک به تک با محمدرضا اخباری دروازه این تیم را باز کرد.

دقیقه 12: علی شجاعی از تیم پرسپولیس با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه 17: پیمان بابایی در سمت چپ صاحب موقعیت شد و پس از ورود به محوطه جریمه قصد باز کردن دروازه پرسپولیس را داشت که حامد لک ضربه او را دفع کرد.

دقیقه 24: سامان نریمان دنیا با پاسی خوب در محوطه جریمه، پیمان بابایی را میان مدافعان پرتعداد پرسپولیس صاحب توپ کرد تا این بازیکن با یک ضربه بغل پا، دروازه پرسپولیس را باز کند.

دقیقه 40: پیغام حیدری عبدالله حسینی از تیم تراکتور را با کارت زرد جریمه کرد که این اتفاق مورد اعتراض او نهاده شد.

دقیقه 42: تراکتوری ها از فاصله ای دور صاحب ضربه ایستگاهی شدند که ابوالفضل رزاق پور به صورت مستقیم قصد باز کردن دروازه پرسپولیس را داشت، اما حامد لک توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 44: خط دفاع پرسپولیس در میانه میدان و روی پاس در عمق جا مانده بود که حامد لک قصد خروج از دروازه را داشت، اما در این اقدام تعلل کرد تا رزاق پور در موقعیت خوبی قرار بگیرد، هرچند ضربه این بازیکن هم دقت لازم را نداشت و راهی اوت شد.

دقیقه 2+45: از سمت راست ارسالی روی دروازه تراکتور انجام شد که وحید امیری روی تیر دوم با ضربه سر قصد باز کردن دروازه این تیم را داشت، اما ضربه او با فاصله ای کم به کنار دروازه رفت.

نیمه دوم

دقیقه 55: توپی که از سمت چپ و به صورت زمینی به محوطه جریمه تراکتور ارسال شده بود به سیامک نعمتی رسید تا این بازیکن دور از دستان محمدرضا اخباری، دروازه این تیم را باز کند.

دقیقه 58: داور مسابقه علی نجفی را با کارت زرد خود جریمه کرد.

دقیقه 64: آرش قادری در محوطه جریمه با مهدی ترابی برخوردی داشت که پس از سرنگونی هافبک پرسپولیس، پیغام حیدری اعلام پنالتی کرد. علاوه بر این، قادری با کارت زرد جریمه شد و اعتراض نیمکت تراکتور، کارت زردی هم برای کاظم محمودی در پی داشت.

دقیقه 66: مهدی ترابی پشت ضربه پنالتی ایستاد که ضربه او از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 68: مهدی شیری از راهی دور اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او را محمدرضا اخباری مهار کرد.

دقیقه 71: میلاد سرلک روی پاس مهدی ترابی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که ضربه او را محمدرضا اخباری به کرنر فرستاد.

دقیقه 80: حامد لک روی کرنر تراکتور، توپ اضافه ای را به داخل زمین پرتاب کرد تا به علت اتلاف وقت، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کند.

دقیقه 83: بهزاد سلامی از تیم تراکتور، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 87: فرشاد فرجی دیگری بازیکنی بود که با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 90: توپی که رضا دهقانی به روی محوطه جریمه پرسپولیس انجام داد، از بازیکن هم تیمی و مدافعان حریف عبور کرد و به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 90: رضا دهقانی این بار از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او از بالای دروازه راهی اوت شد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی (46 - فرشاد فرجی)، علی نعمتی، مهدی شیری (69 - مهدی عبدی)، علی شجاعی (46 - سعید آقایی)، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک (78 - رضا اسدی)، سیامک نعمتی، وحید امیری، مهدی ترابی و عیسی آل کثیر.

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، محمد مسلمی پور، آرش قادری، عبدالله ناصری، عبدالله حسینی، علی نجفی (70 - بهزاد سلامی)، شاهین ثاقبی (79 - علی فتحی)، علی دشتی (73 - محمد قنبری)، ابوالفضل رزاق پور (70 - محمد قادری)، سامان نریمان دنیا (73 - رضا دهقانی) و پیمان بابایی.

داور: پیغام حیدری

منبع: فرارو
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 2098

به "خلاصه بازی پرسپولیس 2 ، 1 تراکتور؛ برد مهم سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاصه بازی پرسپولیس 2 ، 1 تراکتور؛ برد مهم سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید