درخشان: آن هایی که به من حمله می کردند چرا به کالدرون چیزی نمی گویند؟

به گزارش سفر به فرانسه، سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس از گابریل کالدرون بابت شانه خالی کردن از مسوولیتش انتقاد کرد.

درخشان: آن هایی که به من حمله می کردند چرا به کالدرون چیزی نمی گویند؟

حمید درخشان، در گفت وگو با خبرنگاران درباره شرایط پرسپولیس در لیگ اظهار کرد: شرایط پرسپولیس بد نیست اما این تیم خوب بازی نمی نماید. با این که روند بازی های پرسپولیس جذاب و امیدوار نماینده نیست اما گل هایی زده می گردد و تیم برنده از زمین خارج می گردد و همین امر باعث شده شرایط پرسپولیس در جدول خوب باشد. اما من باز هم تاکید می کنم که نوع بازی پرسپولیس اصلا خوب نیست.

او اضافه نمود: چیدمان بازیکنان در زمین و نوع به کارگیری آن ها اصلا مناسب نیست و به همین خاطر بازیکنان نمی توانند همه توان فنی خود را در زمین پیاده نمایند و گاهی می بینیم آن ها با یکدیگر هماهنگی لازم را ندارند. به همین خاطر است که می گویم پرسپولیس خوب بازی نمی نماید و اگر قرار باشد این گونه به کارش ادامه دهد قطعا در انتهای فصل دچار مشکل می گردد.

درخشان در ادامه اضافه نمود: متاسفانه کالدرون از مسوولیت تصمیماتی که می گیرد شانه خالی می نماید که این موضوع برای یک مربی اصلا خوب نیست. این که یک بازیکن یا یک مهاجم دچار اشتباه می گردد و مربی همه تقصیرها را به گردن او بیندازد اصلا خوب نیست. در دوره من خاطرم هست یک بار به خاطر اشتباهات بازیکنان گفتم دیگر چه کار باید بکنم و آیا خودم باید در زمین گلزنی کنم که همین صحبت باعث حملات زیادی به من شد اما الان دوستان کجا هستند که ببیند آقای کالدرون تقصیرها را به گردن دیگران می اندازد. این درست نیست که گل نزدن یک مهاجم در زمین را دلیل شکست و نتیجه نگرفتن تیم بداینم و او را سرزنش کنیم.

سرمربی پیشین پرسپولیس در ادامه درباره جونیور براندائو، مهاجم برزیلی این تیم هم، گفت: هنوز نمی دانم چرا این بازیکن جذب شده است. وقتی بازی اول او را دیدم فهمیدم اصلا فوتبالیست نیست و حیف است که پرسپولیس با رقم زیادی او را جذب نموده است. کسانی که قرارداد این بازیکن را امضا نموده اند و بر روی جذب او اصرار داشتند الان باید جوابگوی تصمیم شان باشند.

او در انتها در پاسخ به این که آیا پرسپولیس شانسی برای کسب قهرمانی دارد یا خیر؟ اعلام کرد: اگر قرار باشد شیوه بازی تیم همین گونه ادامه داشته باشد قطعا نتیجه ای در کار نخواهد بود. پرسپولیس باید ایرادهای فنی اش را رفع کند و سرمربی هم از بازیکنان در پست های خودشان استفاده کند. جا به جا کردن بازیکنان در زمین جز ایجاد مشکل دستاورد دیگری نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 652

به "درخشان: آن هایی که به من حمله می کردند چرا به کالدرون چیزی نمی گویند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: آن هایی که به من حمله می کردند چرا به کالدرون چیزی نمی گویند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید