دیدن لیگ دیگر جذابیتی ندارد، تیم قهرمان را نمی گردد پیش بینی کرد

به گزارش سفر به فرانسه، محمد نوازی در مصاحبه با خبرنگار مهر و در مورد شروع دوباره لیگ نوزدهم از اواخر خرداد گفت: چند تیم شرایط را برای بازی خوب نمی بینند و اعتقاد دارند ویروس کرونا می تواند برای بازیکنان و خانواده هایشان دردسرساز گردد. البته حرف درستی هم می زنند و امکان دارد با توجه به اینکه فوتبال یک بازی پربرخورد است اتفاقات زیادی در آن بیفتد. بنابراین مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید با یک تدبیر ویژه یا لیگ را ادامه دهند که کسی دچار آسیب دیدگی نگردد و یا به طور کامل لیگ نوزدهم را تعطیل نموده و شرایطی را به وجود آورند که لیگ بیستم را بدون استرس و نگرانی تیم ها شروع نمایند.

دیدن لیگ دیگر جذابیتی ندارد، تیم قهرمان را نمی گردد پیش بینی کرد

وی تاکید نمود: باید بپذیریم که با شیوع ویروس کرونا و بازی های بدون تماشاگر دیدن لیگ هیچ جذابیت و لذتی نخواهد داشت. فوتبال زیبایی هایش به حضور تماشاگران است هوادارانی که تیم شان گل می زند و یا گل می خورد رفتارهای زیبایی از خود به نمایش می گذارد. حمایت از تیم خود و کرکری برای حریف باعث می گردد لیگ جذابیت پیدا کند اما بازی بدون تماشاگر حتی ارزش دیدن هم ندارد. بنابراین باید چاره ای اندیشید تا این مسابقات یا تعطیل گردد یا به بهترین وجه برگزار گردد.

نوازی تاکید نمود: چیزی به خاتمه لیگ باقی نمانده اما همه تیم ها حق دارند بابت سلامتی شان اعتراض نمایند بنابراین هنوز هم نمی دانیم آیا لیگ در زمان معین شده برگزار خواهد شد یا خیر.

وی در خصوص زمان کم تیم ها برای آمادگی بدنی بازیکنان گفت: نقش کادر فنی و مربی بدنساز در این برهه بسیار حساس است. بازیکنانی که سه ماه است تمرینات منظم نداشتند شرایط سختی برای آغاز لیگ دارند درست است آنها انفرادی تمرین کردند اما تمرینات گروهی و پرفشار به مراتب بهتر از انفرادی تمرین کردن است. بنابراین باید به گونه ای برنامه ریزی گردد که هیچ بازیکنی در این 9 هفته باقی مانده دچار مصدومیت شدید نگردد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص شرایط این روزهای آبی پوشان گفت: خوشحالم از اینکه مصدومانی چون یزدانی، دیاباته، شجاعیان به آمادگی رسیده و قرار است در تمرینات گروهی شرکت نمایند اما نباید فشار زیادی به بازیکنان آورد زیرا احتمال مصدومیت وجود دارد ولی اعتقاد دارم کادر فنی می تواند با به وجود آوردن شرایط خوب روحی و روانی نفرات استقلال را آماده آغاز دوباره لیگ کند هر چند که استقلال و تیم های پرطرفدار از نبود تماشاگر لطمه خواهند خورد.

وی در خاتمه و در خصوص اینکه چه تیمی در خاتمه فصل به قهرمانی خواهد رسید، گفت: هیچ چیز معین نیست یادم است وقتی در تیم بهمن بازی می کردم 8 امتیاز از سایر حریفان جلو بودیم و فکر می کردیم قهرمان خواهیم شد اما به یک باره شرایطی به وجود آمد که به راحتی قهرمانی را از دست دادیم. فوتبال در زمین معین خواهد شد. 9 بازی و 27 امتیاز می تواند شرایطی را به وجود آورد که یک تیمی که بازی های خود را با پیروزی برساند به قهرمانی رسیده و شرایط جدول را تغییر دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 11 مرداد 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1156

به "دیدن لیگ دیگر جذابیتی ندارد، تیم قهرمان را نمی گردد پیش بینی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدن لیگ دیگر جذابیتی ندارد، تیم قهرمان را نمی گردد پیش بینی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید