ستارگان مجازی (پنجشنبه 13 اردیبهشت 97)

به گزارش سفر به فرانسه، ستارگان مجازی امروز را با نمونه ای از نمود فقر در دنیای ستارگان شروع میکنیم. در ادامه به نحوه قرارگیری پا ها روی زمین اشاره ای نموده و پس از آن به ریشه یابی حرکت آکروباتیک رونالدو می پردازیم. از هرچه بگذریم از مریم کاویانی و نصایحش نمی گردد گذشت. در خاتمه نیز به آنالیز تِم های مختلف در دریافت عکس اشاره نموده و نمونه هایی را معرفی میکنیم. امید است که این بخش، مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

ستارگان مجازی (پنجشنبه 13 اردیبهشت 97)

ستارگان مجازی امروزو با این عکس غم انگیز از نهال دشتی آغاز میکنیم. عکسی که نشون دهنده اوج فقر در دنیای سلبریتی هاست. یک پاچه با کِش و یک پاچه که کشش در رفته و هر لحظه احتمال اینکه کَک بره توش هست.

معصومه کریمی:

دوست، حال دلم را خوب مى کند

خیلی خوبه که حال دل خانم کریمی خوبه. پیشنهادی که بهشون داریم واسه اینکه حال دلشون بد نشه اینه که از میوه هایی که روی میزه، کیویشو نخورن.

چیزی که من از استوری باربد جان متوجه شدم اینه که ایشون و دوستاشون از پشت کوه اومدن، از بالای کوه نیفتادن، از ارتفاعشم نترسیدن.

عکسی که میبینین، مجازات پلیس چین برای راننده ایه که از نور بالا استفاده نموده که توی اون راننده باید به مدت یک دقیقه به نور بالای ماشین پلیس نگاه کنه تا به قُبح عملی که انجام داده پی ببره؛

کسایی که توی اینستاگرام از خورشید برای زیباتر شدن عکسشون استفاده میکنن رو هم لازمه که یه همچین برنامه ای واسشون پیاده کرد؛

ما فعلاً واسه جناب پهلوان این عکسو قرار دادیم که یک دقیقه بهش نگاه کنن تا درس عبرتی باشد برای دیگران.

خانم نامداری ما که گَوَن نیستیم ولی ظاهراً شما با نسیم و بادهای موسمی همچنان سَر و سِرّ دارین. در هر صورت فکر کنم آدرسو اشتباه اومدین.

نکته ای که این عکس داره، نحوه قرارگیری پاهای خانم ستوده در کنار هم هستش که نشون میده ایشون به شدت با صراط مستقیم مشکل دارن و با صراط متقاطع راحت ترن.

باشه شیث جان، رونالدو برگردونشو با تقلید از گذشته های شما زد! ما به کسی نمیگیم ولی از روی عکس هرجور داریم حساب میکنیم چه توپ در حال بالا رفتن باشه چه در حال پایین اومدن، قبل از اینکه پات به توپ رسیده باشه باید با پشت خورده باشی زمین.

وقتی میدونی امکان نداره ولی اصرار داری که حتماً صحنه حموم توی نمایشت باشه.

هستم اگر نیستم، گر نروم میروم...

تشکر میکنیم از خانم کاویانی که با عینک تابه تاشون باعث شدن که عهد امروزمونو با شادی به جا بیاریم.

مهدی جان، نخواستیم هیچوقت ناراحتت کنیم ولی ما هر موقع تو رو دیدیم همینجوری بودی، اصلاً کاری هم به قبل و بعد اجرات نداره.

از چهره هانیه خانم غلامی مشخصه که یه اتفاق بدی افتاده. نکنه دیگه تلگرام با فیلترشکنم باز نمیشه؟

آرش استیلاف با انتشار این عکس، با صدای بلند فریاد زد که به روح اعتقادی ندارد.

انتظار بیجا داشتن اینه که یه همچین عکسی رو بذاری توی اینستاگرامت و انتظار داشته باشی که توی کامنتا برات دعای خیر کنن.

معمولاً هنرمندا سعی میکنن که عکسایی که واسه توی اینستاگرامشون میگیرن با یه تِم خاصی همراه باشه که هم رسمی تر باشه هم هنری تر. تم این عکس الهه خانم هم اسمش هست ارث بابامو ازتون میخوام! توی این تم طرف ژستش توی عکس باید جوری باشه که بیننده حس کنه ارث بابای صاحب عکسو خورده و الان اون متوجه شده و میگه ارث بابامو که خوردی، پس بده.

مثلاً تِم این عکس، از اون بالا کفتر میایَه هستش که میتونه اینجوری بصورت دسته جمعی هم گرفته بشه.

همونجور که مستحضر هستین اخیراً ماکان بند یه کنسرتی داشتن که تیپشون توی اون کنسرت بیشتر به شامورتی بازی شباهت داشته تا خوانندگی؛

واسه کنسرت اخیر، گفتیم که جناب ایراندوست تشریف بیارن تا حواسشون به پوشش این دو عزیز باشه که اگر هم خواستن یه چیز اجق وجق بپوشن، احمد خان یه اخم که بکنن زهره شون بترکه و حساب کار دستشون بیاد. خدا رو شکر ظاهراً تا حد زیادی این طرح با موفقیت همراه بوده.

جواد رضویان یه مدتی میشه که یه کافه زده و البته افتتاحیه پُر خبرنگاران ای هم واسه کافه ش گرفته بود. گویا دوستان مجدداً هوس شیر قهوه و کاپوچینو کردن و خراب شدن سر جواد جان. همونجور که میبینین جناب رضویان توی عکس خودشو سفت گرفته که از کوره در نره! آفرین جواد جان، مواقعی که بلا نازل میشه، تنها راهش همینه.

البته جواد از فاجعه بزرگتری که قرار بود به سرش نازل بشه اطلاع نداشت، و خنده تلخشو میبینین که از گریه غم انگیزتره. غم آخرت باشه جواد جان. بالاخره این شتریه که در کافه های آشناها و دوستای آدم میخوابه دیگه.

منم دعا میکنم که همتون کسی رو داشته باشین که همواره بهش غر بزنین و واسه اینکه دیگه اعصابش از غرهای شما خرد نشه، کارتشو در بیاره، بگه بیا این کارتو بگیر برو هرچی میخوای بخر.

ترین های روز:

عجیب ترین: عجیب ترین امروزو میدیم به متین ستوده و نحوه قرارگیری پاهاش روی زمین صاف!

خوشمزه ترین: خوشمزه ترین امروز سهم لواشک انار آرش استیلافه که البته در موردش اشاره ای هم به عدم آشنایی جناب استیلاف با روح کردیم.

مسخره ترین: با اینکه معمولاً سعی میکنیم تا اونجا که میشه از این ترین استفاده نکنیم ولی برخی وقتا نمیشه مخصوصاً وقتی توی مطلب یه روز، دوتاشو داشته باشی. عینک مریم کاویانی و لباس ماکان بند دوتای امروزمون هستن. انتخاب ترینش به سلیقه خودتون.

مثل روزهای گذشته، مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما عزیزان درباره این بخش خبری هستیم. تا یک ستارگان مجازی دیگر، حق نگهدارتان.

منبع: setare.com
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1561

به "ستارگان مجازی (پنجشنبه 13 اردیبهشت 97)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستارگان مجازی (پنجشنبه 13 اردیبهشت 97)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید