سفری خانوادگی در بانکوک

به گزارش سفر به فرانسه، بانکوک یکی از بهترین شهرهای کشور تایلند برای تجربه یک سفر خانوادگی است. در این مقاله شما را با جاذبه‌هایی از شهر بانکوک آشنا خواهیم کرد که برای خانواده مناسب هستند.

سفری خانوادگی در بانکوک

توک توک سواری در بانکوک

در بانکوک نیازی نیست که برای هیجان چتربازی نمایید و یا ترن هوایی سوار بشوید تنها باید با خانواده سوار توک توک (Tuk Tuk) بشوید. سوار بر این توک‌توک‌ها به دل خیابان‌های شهر زده و جریان زندگی در شهر را از نزدیک مشاهده نمایید. وقتی سوار بر این توک توک ها می‌باشید انگار به شهر بازی با خانواده رفته‌اید.

غذاهای خیابانی بانکوک

طعم غذاهای خیابانی شهر بانکوک شما را وادار خواهد کرد که چندین بار با تور بانکوک همراه شوید. برای خوردن غذاهای خیابانی یک اصل را مورد توجع قرار بدهید و آن هم این است که به سراغ دکه‌ای بروید که مشتری بیشتری دارد. این که اتاق خود را کمی دورتر از مرکز شهر بانکوک کرایه کنید یک خوبی بزرگ دارد و آن این است که به شما این فرصت داده می شود تا در بین مردم محلی زندگی کنید و یک غذای خیابانی عالی را تجربه کنید. در تور بانکوک می‌توانید یک سفر پر از خاطره با خانواده خود داشته باشید.

استفاده از ایر بی ان بی در بانکوک

اگر می‌خواهید برای اولین بار به ایر بی ان بی بروید، باید یک آپارتمان در محله‌ای که کمی دورتر از مرکز شهر بانکوک رزرو نمایید. تاقی را برای مدت دو هفته کرایه کنید که استخر خوبی هم داشته باشد بهتر است.

انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 828

به "سفری خانوادگی در بانکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفری خانوادگی در بانکوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید