فرهنگ عجیب مردم تایلند

به گزارش سفر به فرانسه، مردم تایلند مردمی با فرهنگ و همیشه لبخند بر لب هستند و به نسبت ما کمی فرهنگ عجیب دارند. برای آشنایی بیشتر با این مردم بهتر است با تور تایلند همراه شوید.

فرهنگ عجیب مردم تایلند

در تور تایلند کفش های خود را درآورید

در بسیاری از مناطق تایلند مرسوم است که کفش ها را قبل از ورود در می آورند. حتی در بسیاری از هتل ها رایج است که کفش ها را قبل از ورود به اتاق هتل در می آورند.

در تور تایلند مراقب پاهایتان باشید.

در تور تایلند با پا به کسی اشاره کردن و پای خود را بالاتر از سر دیگران قرار دادن عملی ناشایست تلقی می شود. همچنین در کشور تایلند، قرار دادن پا بر روی میز یا صندلی کسی، کار بسیار بی ادبانه و گستاخانه ای است. کف پا از نظر تایلندی ها کثیف است. هرگز کف پاهایتان را به هیچ کس نشان ندهید.

در تور تایلند چیزی را پرتاب نکنید.

پرت کردن پول یا اشیا به سمت اشخاص دور از ادب و نزاکت است. اگر می خواهید چیزی را به کسی بدهید، برایش وقت بگذارید، سرتان را به سمت بالا بگیرید، به صورت او نگاه کنید و ترجیحا از دست راست خود استفاده کنید. در هنگام پول دادن هرگز اسکناس را تا نکنید.

در تور تایلند با قاشق غذا بخورید.

روش صحیح غذا خوردن این است که قاشق را با دست راست و چنگال را با دست چپ بگیرید. چنگال فقط برای چرخاندن غذا روی قاشق استفاده می شود و هرگز نباید چنگال در دهانتان بگذارید.

در تور تایلند به راهبان احترام بگذارید.

در مناطقی مثل چیانگ مای، راهبان زیادی را خواهید دید. به آنها احترام بگذارید. رفت و آمد راهبان در تایلند امری عادی است. اگر یکی از آنها را در حال استفاده از گوشی های هوشمند یا در کافی نت دیدید، اصلا تعجب نکنید.

انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 823

به "فرهنگ عجیب مردم تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهنگ عجیب مردم تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید