قیمت زولبیا و بامیه اعلام شد

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، رییس اتحادیه قنادان تهران گفت: قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک برای ماه مبارک رمضان 48 هزار تومان معین شده است.

قیمت زولبیا و بامیه اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، علی بهره مند روز یکشنبه در مصاحبه با ایرنا با اشاره به اعمال محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا و شروع ماه مبارک رمضان در سرانجام هفته جاری، گفت: قنادی ها در گروه یک شغلی قرار گرفته است و در با وجود تعطیلی بازار در پایتخت می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

وی با بیان اینکه بخشی از روغن مورد احتیاج قنادان برای ماه مبارک رمضان تامین شده است، اظهار داشت: بخش دیگری از مصرف فراورینمایندگان شیرینی به وسیله خرید از بازار آزاد انجام می گردد تا بتوانند محصول کافی فراوری و عرضه نمایند.

بهره مند با بیان اینکه در فراوری و عرضه زولبیا و بامیه و سایر شیرینی های مردم مسئله ای وجود ندارد، تاکید نمود: تهیه مواد اولیه، دغدغه قنادان است اما تا به امروز در تامین آن با مشکل کمبود روبرو نشده اند.

به گفته وی، خرید فراورینمایندگان شیرینی از بازار آزاد بر قیمت محصول تاثیر گذار است اما قنادان در کوشش هستند تا کمترین درصد افزایش را در شرایط فعلی اعمال نمایند.

رییس اتحادیه قنادان تهران گفت: قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه برای واحدهای درجه یک 48 هزار تومان و برای واحدهای درجه دو 38 هزار تومان مشخص شده است.

قیمت جدید زولبیا و بامیه در ایام ماه مبارک رمضان با توجه به قیمت مواد اولیه مشخص و به اتحادیه ها و صنوف مربوطه ابلاغ می گردد.

سال گذشته به ازای هر کیلوگرم زولیبا و بامیه درجه یک قیمت 24 هزار تومان در نظر گرفته شده بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1734

به "قیمت زولبیا و بامیه اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت زولبیا و بامیه اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید