معرفی تولیدکننده بتونیر یا میکسر بتن

به گزارش سفر به فرانسه، امروزه با سرعت دریافت هر چه بیشتر ساخت وسازها بیشتر پیمانکاران برای اینکه بتوانند سرعت کار در پروژه های عمرانی خود را بالا ببرند، برای فراوری بتن با کیفیت از بتونیرها استفاده می نمایند (میکسر بتن و یا همان بتونیر یا خلاطه از دیرباز احتیاج پیمانکاران در این صنعت را مرتفع ساخته) و بتن با کیفیت تری نسبت به گذشته در اختیار آنها قرار می دهد.

معرفی تولیدکننده بتونیر یا میکسر بتن

به گزارش سفر به فرانسه بنابر اعلام شرکت پارس موتور، این شرکت یکی از عظیم ترین فراورینماینده و تأمین نماینده ماشین آلات ساختمانی می باشد که با داشتن دانش و تجربه در سال های متمادی توانسته احتیاج فراوری در این صنعت را مرتفع سازد. لطفا جهت انتخاب بهترین بتونیر و اطلاع از قیمت بتونیر با مشاوران پارس موتور تماس حاصل نمایید.

انواع بتونیر یا میکسر بتن:

1. بتونیر 250 لیتری

2. بتونیر 350 لیتری

3. بتونیر 400 لیتری

4. بتونیر 500 لیتری

5. بتونیر 750 لیتری

6. بتونیر یا میکسر بتن 1000 لیتری

7. بتونیر 120 لیتری آزمایشگاهی

در انتخاب بتونیر و یا میکسر بتن باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید

1. نوع ورق آهن بکار گرفته شده در فراوری میکسر بتن و نوع جنس ورق که حتما باید از ورق آهن ضد سایش باشد و این خود یکی از مهم ترین خواسته های مصرف نمایندگان و پیمانکاران می باشد.

2. در درجه دوم برای خرید یک میکسر بتن، چیزی که باید مورد توجه قرار بگیرد نوع موتور بکار گرفته شده در بتونیر می باشد که می توان در آن از موتورهای سه فاز و تکفاز استفاده گردد، نوع سیم پیچی آن از نوع سیم مس می باشد و باید آمپر مناسبی داشته باشد.

3. بتونیر باید دارای شاسی مقاومی باشد که اصولا این شاسی از نوع قوطی های آهنین با ضخامت بالا در نظر گرفته می گردد.

4. بتونیرها دارای دو مدل دنده دور دیگ (این مدل از دستگاه قدرت چرخش و میکس بتن را به وسیله موتور به دنده ای که در دور دیگ قرار گرفته است منتقل می نماید) نوع دیگر این ملات ساز بتونیر دنده زیر نام دارد که قدرت دورانی دیگ از دنده ای که در کف دستگاه تعبیه شده تأمین می گردد.

5. در ساخت بتونیرهای کوچک، اصولا در سایز بتونیر 250 لیتری الی میکسر بتن 400 لیتری از ورق آهن 3 استفاده می گردد و نیروی گردش جهت تخلیه دیگ توسط یک فرمان که به گیربکس متصل شده به دیگ منتقل می گردد و عملیات تخلیه و سپس بارگیری انجام می گردد.

بیشتر پیمانکاران برای کارهای کوچک و جاهایی که دسترسی کمتری دارد از این ملات سازها و بتونیر ها استفاده می نمایند.

6. بتونیر 500 لیتری و بتونیر 750 لیتری و بتونیر 1000 لیتری جزو ملات سازها یا میکسر بتن های عظیم محسوب می گردد که ورق ضخیم تری نسبت به سایز کوچک تر دارد و دارای یک پیمانه جهت بارگیری و جک هیدرولیک جهت جابجایی پیمانه می باشد.

قیمت بتونیر یا میکسر بتن و عوامل موثر در آن

عواملی که در قیمت بتونیر تاثیر بسزایی دارد می تواند خیلی متفاوت باشد، شاید از دید یک مصرف نماینده بتونیرها آن چنان تفاوتی با هم نداشته باشند، در اینجا به تک تک آنها اشاره می کنیم.

الکتروموتور بتونیر: الکتروموتور دارای سیم پیچی مس و سیم پیچی آلومینیوم می باشد که شرکت پارس موتور از موتورهایی با سیم پیچی مس و با دور خروجی 1400 دور در فراوریات خود استفاده می نماید.

در مرحله دوم نوع ورق آهن دستگاه بتونیر می باشد که بهتر است از نوع ضد سایش بوده تا از خورندگی در برابر بتن جلوگیری نماید.

در درجه سوم نوع جنس بکار رفته در فراوری دنده های میکسر بتن و ضخامت ورق شاسی اصلی دستگاه و در درجه آخر گیربکسی که برای گردش دیگ بکار گرفته شده، گیربکس باید از نوع دنده برنجی باشد و نه چدنی، کلیه این موارد می تواند معین نماینده قیمت بتونیر یا میکسر بتن باشد.

پیمانکاران با در نظر دریافت این نکات می توانند دستگاه مورد احتیاج خود را انتخاب نمایند.

نکات اصلی در نگهداری و تعمیر بتونیر یا خلاطه

1. برای آغاز کار با بتونیر تکفاز باید سیستم برقی اعم از کلید و موتور و کابل برق را به طور دقیق چک کرد.

2. دنده های بتونیر باید گریس کاری گردد تا هم از استهلاک دنده ها جلوگیری گردد و هم از صدای کمتری برخوردار باشد و باعث گردد که دیگ به صورت روان عملیات میکس را انجام دهد.

3. باید توجه داشت به مقدار گنجایش دیگ نسبت به بارگیری مصالح و فراوری بتن اقدام کنید تا فشار بیش از حد به موتور دستگاه وارد نگردد و در زمان تخلیه نیز گیربکس آسیب نبیند.

4. دستگاه بتونیر در جای صاف و مسطح قرار داشته باشد و هرچند وقت یکبار تایرهای دستگاه چک گردد.

5. بتن های مانده در دستگاه میکسر بتن باید از روی دیگ و بدنه پاک سازی گردد.

parsmotorsco.com وب سایت:

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1158

به "معرفی تولیدکننده بتونیر یا میکسر بتن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی تولیدکننده بتونیر یا میکسر بتن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید