میرتاج الدینی: کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس تشکیل می گردد

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، رییس فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات اطلاع داد.

میرتاج الدینی: کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس تشکیل می گردد

محمدرضا میر تاج الدینی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: هدف از تشکیل کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات در فراکسیون راهبردی مجلس، حمایت از توسعه شبکه ملی اطلاعات، توسعه شبکه ثابت و همراه و حمایت از کسب و کارهای دیجیتال و توسعه و حمایت از تولیدات مخابراتی داخلی و شبکه است.

وی درباره اولویت ها و اهداف فراکسیون راهبردی مجلس گفت: در این فراکسیون می خواهیم مسأله محور بوده و با برنامه ریزی چهارساله نگاهی راهبردی به امور داشته باشیم بعلاوه اولویت های جامعه را با نظر اعضا معین می کنیم تا مسائل اصلی را به طور ویژه در دوره ای چهارساله پیش ببریم.

میرتاج الدینی اضافه نمود: احیای نگاه کلان و تفکر راهبردی در مجلس، تدوین برنامه راهبردی مجلس یازدهم با اولویت بندی مسائل و مسائل جامعه، هم اندیشی و تضارب آراء در مسائل مهم و اساسی کشور و اقدام به موقع نسبت به طرح های مهم و سازنده و دوری از روزمرگی غیرمفید در مجلس از دیگر اهداف این فراکسیون است.

رییس فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی بعلاوه گفت که سهیل یحیی زاده از اعضای کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان مدیر کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات این فراکسیون منصوب شد. قرار است در این فراکسیون فضای تعاملی بین فعالین بخش و مجلس به وسیله یحیی زاده توسعه پیدا کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 آبان 1400 بروزرسانی: 17 آبان 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1974

به "میرتاج الدینی: کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس تشکیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرتاج الدینی: کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس تشکیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید