کمپین های انتخاباتی ترامپ احتمالا تا بعد از روز انتخابات ادامه داشته باشد

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، نشریه پولیتیکو گزارش داد، به مقامات ارشد کمپین انتخابات رئیس جمهور آمریکا گفته شده که احتمالا وی پس از انتخابات سه نوامبر نیز به برگزاری کارزارهای انتخاباتی خود ادامه خواهد داد.

کمپین های انتخاباتی ترامپ احتمالا تا بعد از روز انتخابات ادامه داشته باشد

به نقل از پایگاه خبری هیل، یکی از مقامات ارشد کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و دو تن از دستیارانش در مصاحبه ای با نشریه پولیتیکو تایید کردند که مشاوران کمپین انتخاباتی ترامپ گفته اند همزمان با ادامه شمارش آرا پس از روز انتخابات، امکان برگزاری کارزارهای انتخاباتی بیشتر وجود دارد.

یکی از مشاوران کمپین ترامپ به نشریه پولیتیکو گفت: این حقیقت را که ترامپ در حین شمارش آرا به برگزاری کارزارهای انتخاباتی ادامه خواهد داد، بد تعبییر نکنید.

تعداد قابل توجهی از رای دهندگان آمریکایی امسال در بحبوحه پاندمی کرونا به صورتی پستی رای خواهند داد. این بدان معناست که نتایج انتخابات در ایالت های چرخشی سرنوشت ساز ممکن است تا سه نوامبر مشخص نشده باشد. همزمان با اینکه مقامات انتخاباتی آمریکا به دستیابی به نتایج نهایی نزدیک می شوند، رئیس جمهور و خانواده اش احتمالا به برگزاری کارزارهای انتخاباتی ادامه خواهند داد.

یکی دیگر از مشاوران انتخاباتی ترامپ به نشریه پولیتیکو گفت: اگر در روز انتخابات به نتیجه نهایی دست پیدا نکنیم، صحبت هایی درباره فرصت های سفر ترامپ و خانواده اش وجود دارد اما مکان سفر ترامپ و تعداد افرادی که ما مستقر خواهیم کرد، هنوز مشخص نیست. اگر در تاریخ چهار نوامبر (14 آبان) در ایالت های میشیگان و کارولینای شمالی یا پنسیلوانیا و نوادا نتایج قطعی بدست نیامده باشد، ترامپ احتمالا به این ایالت ها سفر خواهد کرد.

کمپین انتخاباتی ترامپ در دسامبر 2016 میلادی پس از شکست هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ها در آن انتخابات یک تور سپاس گزاری آغاز کرد و در جریان آن به ایالت های اوهایو، آیووا، میشیگان، ویسکانسین و غیره سفر کرد.

امسال ترامپ قرار است 14 کارزار انتخاباتی طی سه روز پیش از روز انتخابات برگزار کند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1405

به "کمپین های انتخاباتی ترامپ احتمالا تا بعد از روز انتخابات ادامه داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپین های انتخاباتی ترامپ احتمالا تا بعد از روز انتخابات ادامه داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید