شروع صدور کارت واکسن دیجیتال به زبان فارسی و انگلیسی، برداشتن بعضی محدودیت ها برای دارندگان کارت واکسن

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت در اطلاعیه ای از شروع صدور کارت واکسن دیجیتال به زبان فارسی و انگلیسی برای همه هم میهنان اطلاع داد.

شروع صدور کارت واکسن دیجیتال به زبان فارسی و انگلیسی، برداشتن بعضی محدودیت ها برای دارندگان کارت واکسن

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، در اطلاعیه مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات آمده است: از هم اکنون تمامی افرادی که یک یا دو نوبت واکسن زده اند می توانند در سامانه salamat.gov.ir کارت واکسن دیجیتال فارسی خود را به رایگان دریافت نمایند.

براساس این اطلاعیه، بعضی محدودیت ها در زمینه مسافرت، حضور در اماکن آموزشی و ورزشی و محدودیت های مشاغل و اصناف به زودی برای دارندگان کارت واکسن دیجیتال فارسی برداشته خواهد شد.

گفتنی است، افرادی که مسافرت خارج از کشور دارند می توانند به وسیله همین سامانه کارت واکسن دیجیتال انگلیسی خود را به رایگان دریافت نمایند.

در انتها این اطلاعیه تاکید شده است، افراد در صورت مشاهده هر گونه اشکال در تاریخ یا نوع واکسن یا عدم ثبت یک یا دو نوبت واکسن، فرم گزارش خطا در کارت واکسن دیجیتال را تکمیل فرمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 مهر 1400 بروزرسانی: 28 مهر 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1949

به "شروع صدور کارت واکسن دیجیتال به زبان فارسی و انگلیسی، برداشتن بعضی محدودیت ها برای دارندگان کارت واکسن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع صدور کارت واکسن دیجیتال به زبان فارسی و انگلیسی، برداشتن بعضی محدودیت ها برای دارندگان کارت واکسن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید