اجرای ممیزی املاک در راسته های اصلی و تجاری منطقه 2

به گزارش سفر به فرانسه، معاون اقتصادی و اقتصاد شهری منطقه2 گفت: ششمین مرحله طرح ممیزی املاک شهر تهران در 13 راسته اصلی و تجاری منطقه در حال انجام است.

اجرای ممیزی املاک در راسته های اصلی و تجاری منطقه 2

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، رضا عابدینی با اعلام این خبر گفت: ممیزی املاک با ارائه اطلاعات کاملی از آمار و مشخصات ملکی، تغییرات و تخلفات موجود، بستر شناسایی نقاط ضعف و قوت را برای مدیریت شهری فراهم و به برنامه ریزی صحیح و منسجم در اداره شهر یاری می نماید.

او افزود: به روزرسانی اطلاعات املاک تهران باعث کامل شدن اطلاعات حرَف و مشاغل، شناسایی اراضی بایر و متروکه، اطلاعات سرانه های خدماتی محلات و نواحی و اصلاح جانمایی و پارسل های املاک شهر تهران و همچنین واحدهای غیر مسکونی دارای تخلف می گردد.

عابدینی بابیان اینکه 13 جهت منطقه به عنوان راسته های تجاری در اولویت ششمین مرحله طرح ممیزی املاک شهر تهران قرار گرفتند گفت: خیابان های سرو شرقی - غربی ، بلوار دادمان، بلوار دریا،سعادت آباد،گیشا، ستارخان،مرزداران، جلال آل احمد، اشرفی اصفهانی، محمدعلی جناح،شادمهر و… از جمله جهتهای اصلی منطقه است که ممیزی آنها انجام می گردد.

معاون اقتصادی و اقتصاد شهری منطقه اضافه نمود: به منظور اطلاع رسانی و آگاهسازی شهروندان درخصوص اجرای ممیزی،تبلیغات محیطی و اطلاع رسانی ها در راسته های تجاری از بهمن ماه اجرا شده است . امید می رود که این پروژه به خوبی تحقق یابد و این هدف به نتیجه برسد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1703

به "اجرای ممیزی املاک در راسته های اصلی و تجاری منطقه 2" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای ممیزی املاک در راسته های اصلی و تجاری منطقه 2"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید