انیو موریکونه حرف های جنجالی اش علیه تارانتینو را تکذیب کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایندی وایر، در حالی که امروز یکشنبه 11 نوامبر رسانه های متعددی گفتگویی از انیو موریکونه آهنگساز بزرگ سینما علیه کوئنتین تارانتینو کارگردان مشهور آمریکایی منتشر نموده بودند ولی اکنون منابعی چون ایندی وایر و هالیوود ریپورتر با حذف این مطلب، تکذیبیه موریکونه را منتشر کردند.

انیو موریکونه حرف های جنجالی اش علیه تارانتینو را تکذیب کرد

موریکونه طی بیانیه ای که صادر نموده ضمن تمجید از تارانتینو گفته است که به وسیله وکیلش اقدام قانونی علیه مجله پلی بوی آلمان انجام خواهد داد.

در متن تکذیبیه موریکونه آمده است: متوجه شدم که مجله پلی بوی آلمانی مطلبی به نقل از من منتشر نموده که در آن جملات منفی ای علیه تارانتینو و فیلم هایش و آموزشگاه اسکار آمده است. در اینجا تاکید می کنم که من هیچگونه نظر منفی ای درباره آموزشگاه، کوئنتین و فیلم هایش نداده ام.

من به هیچ وجه فیلم های او را آشغال خطاب ننموده ام و به وکیل خود در ایتالیا گفته ام که این موضوع را به طور قانونی پیگیری کند.

من تارانتینو را به عنوان یک کارگردان بزرگ قبول دارم و خیلی به رابطه و همکاری ام با او که در طول سالیان شکل گرفته است، می بالم. او فرد شجاعی است و شخصیت بزرگی دارد.

اسکاری که من کسب نموده ام که یکی از افتخارات بزرگ کاری من است، نتیجه همکاری با اوست و من تا همیشه از اینکه فرصت ساخت موسیقی برای فیلم او را یافته ام، به خود می بالم.

من یک بار در لندن در یک کنفرانس مطبوعاتی به طور شفاف در مقابل تارانتینو تاکید کردم که کوئنتین را به عنوان یکی از بزرگترین کارگردانان همه دوران می شناسم. من هیچ گاه درباره این چهره بزرگ اسکاری و کسی که به من 2 بار مهم ترین موقعیت های شغلی ام را داده است، اینگونه غیرمنصفانه صحبت نمی کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انیو موریکونه حرف های جنجالی اش علیه تارانتینو را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انیو موریکونه حرف های جنجالی اش علیه تارانتینو را تکذیب کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید