بازگشایی پرتغال به روی گردشگران چند کشور

به گزارش سفر به فرانسه، پرتغال فرایند پذیرش گردشگران چند کشور اتحادیه اروپا و بریتانیا را شروع می نماید.

بازگشایی پرتغال به روی گردشگران چند کشور

ایسنا: رویترز، دولت پرتغال گفت این کشور از روز دوشنبه پذیرش گردشگران از بریتانیا و بعضی از کشورهای اتحادیه اروپا را که میزان ابتلا به کرونا در آن ها کم است به شرط دریافت نتیجه منفی آزمایش کرونا از مسافران شروع خواهد نمود.

در بیانیه جدید پرتغال اعلام شده است که پروازهای گردشگری به مقصد پرتغال از کشورهای اروپایی ای از سرگرفته خواهد شد که میزان ابتلا به کرونا در آن ها به ازای هر 100هزار نفر از 500 مورد کمتر باشد.

مجوز ورود گردشگران از کشورهای لیختن اشتاین، نروژ، ایسلند و سوئیس به پرتغال نیز صادر خواهد شد.

گردشگران باید نتیجه منفی آزمایش کرونا را که حداکثر در 72 ساعت پیش از پرواز صورت گرفته باشد ارائه نمایند و خطوط هوایی نیز برای سوار کردن هر یک از مسافرانی که نتیجه منفی آزمایش کرونا را ارائه نداده اند بین 500 تا 2000 یورو جریمه خواهند شد.

در حال حاضر فقط سفرهای ضروری به پرتغال امکان پذیر است که مواردی همچون تحصیلات، دیدار با اعضای خانواده، مسائل درمانی و … را دربرمی گیرد.

مسافران از کشورهایی که در آن ها در یک بازه دوهفته ای به ازای هر 100هزار نفر 500 مورد ابتلا به کرونا یا بیشتر گزارش شده باشد فقط برای دلایل معتبر همچون مسائل کاری یا درمانی می توانند وارد پرتغال شوند. این مسافران باید پس از ورود به پرتغال 14 روز در قرنطینه بمانند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1767

به "بازگشایی پرتغال به روی گردشگران چند کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی پرتغال به روی گردشگران چند کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید