تحریم شرکت های ایرانی به دلیل موفقیت و تکیه بر دانش بومی

به گزارش سفر به فرانسه، تهران (پانا) - به گفته فرماندار شهرستان لنجان اکنون بسیاری از صنایع کشور از جمله فولاد مبارکه با تکیه بر دانش بومی از طریق مدیران و متخصصان ایرانی اداره می گردد بدیهی است که هر کسی که برای این آب و خاک منشا خدمت و اثر باشد مورد هجمه قرار بگیرد و طبیعتا هر روزی یک بحثی را ایجاد بکنند و بخصوص الان در رابطه با تحریمها نام شرکت فولاد مبارکه و مدیر عامل آن هم در لیست تحریم باشد.

تحریم شرکت های ایرانی به دلیل موفقیت و تکیه بر دانش بومی

خدامراد صالحی اضافه نمود: بنده به عنوان یک ایرانی افتخار می کنم، یک چنین مجموعه عظیم صنعتی در استان اصفهان و در مجاورت شهرستان لنجان وجود دارد که در سطح ملی و بین المللی حرف های زیادی برای گفتن دارد و محصولات متنوع و با کیفیت را فراوری می نماید.

وی گفت: بنده به جهت مسئولیتی که به عهده دارم و نیز به عنوان یک شهروند به وجود این مرکز صنعتی افتخار می کنم و به مسئولین و کارکنان این مجموعه خداقوت عرض می کنم.

فرماندار لنجان در ادامه به تحریم اخیر شرکت فولاد مبارکه اشاره نمود و گفت: با توجه به صندلی و نقش فولاد مبارکه در توسعه مالی کشور طبیعی است که مورد هجمه دشمنان و در لیست تحریمها قرار گیرد و اگر غیر از این باشد باید تعجب کرد.

صالحی خاطر نشان کرد: با توجه به کدورتها و دشمنی هایی که در بیرون از مرزها با نظام جمهوری اسلامی ایران وجود دارد بدیهی است که هر کسی که برای این آب و خاک منشا خدمت و اثر باشد مورد هجمه قرار بگیرد و طبیعتا هر روزی یک بحثی را ایجاد بکنند و بخصوص الان در رابطه با تحریمها نام شرکت فولاد مبارکه و مدیر عامل آن هم در لیست تحریم باشد.

وی توضیح داد: فعالیت فولاد مبارکه با مدیریت، کارکنان و کارشناسانش سنجیده میگردد. زمانی فولاد مبارکه صنعتی بود که با حضور کارشناسان خارجی اداره می شد ولی امروز به حول و قوه الهی و با تکیه بر دانش بومی بوسیله مدیران و متخصصان ایرانی اداره می گردد که مایه عزت و سربلندی است.

فرماندار لنجان در سرانجام توضیح داد: طبیعتا ماحصل عملکرد مدیریت، هیئت مدیره و کارکنان فولاد مبارکه باعث عدم خشنودی دشمنان و در نتیجه سنگ اندازی از سوی آنان میگردد و حرکت فولاد مبارکه در جهت مثبت، کینه توزی بدخواهان داخلی و خارجی را همراه دارد

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1579

به "تحریم شرکت های ایرانی به دلیل موفقیت و تکیه بر دانش بومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم شرکت های ایرانی به دلیل موفقیت و تکیه بر دانش بومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید