تعبیر خواب فیروزه

به گزارش سفر به فرانسه، دیدن فیروزه در خواب خواه در قالب انگشتر و گردنبند و خواه گوشواره و دیگر تزیینات زنانه نشانه قدرت روحی و تسلط بر اعصاب و خویشتن داری است.

تعبیر خواب فیروزه

سرویس سرگرمی - فیروزه، شاید بتوان به راحتی برای این سنگ زیبا نمادهایی را متصور شد برخی آن را سمبل موفقیت و شادکامی و آینده نیک دانسته اند که برای دارنده اش سلامت، زیبایی و عشق را به ارمغان می آورد. رنگ و زیبایی این سنگ از دیرباز مورد توجه جهانیان بوده است. بنابراین دیدن این سنگ زیبا در قالب انگشتر، گردنبند و یا وسایل زینتی دیگر در رؤیا می تواند از خواب های متداول در بین مردم باشد. با تعبیر خواب فیروزه در مجله اینترنتی خبرنگاران همراه ما باشید.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

تعبیر خواب فیروزه از دیدگاه مطیعی تهرانی چیست؟

فیروزه در خواب قدرت روانی و روحی است و نشان تسلط بر اعصاب و خویشتن داری. در این سنگ چیزی هست که در هیچ یک از سنگ های بهادار نیست. فیروزه سنگی است بسیار خوش رنگ و زیبا و ارزنده اما اگر کسی با دست چرب آن را لمس کند فاسد و خراب می گردد و ارزش خود را به طور کلی از دست می دهد به طوری که جواهر سازان آن را از حلقه انگشتری جدا می کنند و دور می افکنند و در سطل زباله می اندازند. به همین سبب آن را قدرت روانی و تسلط بر اعصاب دانسته اند. اعصاب انسان نیز ظریف است و گاه به اندک اشاره ای مخدوش می گردد و شخص چنان کنترل خود را از دست می دهد که احتمالاً به نابودی خویش یا دیگران اقدام می کند.

تعبیر خواب فیروزه

محمدبن سیرین گوید: فیروزه درخواب دیدن، ظفر و قوت حال روانی است. اگر بیند فیروزه از وی ضایع گردد، دلیل که مرادش برنیابد.

جابرمغربی گوید: اگر بیند فیروزه به مقدار زیاد داشت، دلیل که به قدر آن مال یابد.

حضرت امام جعفر صادق فرماید:

دیدن فیروزه درخواب بر چهار وجه است.

  1. ظفر و پیروزی و نصرت
  2. حاجت روایی
  3. قدرت و قوت
  4. ولایت وحکومت

آنلی بیتون می گوید:

  • دیدن فیروزه در خواب، نشانه آن است که به خواسته ای دست می یابید که اقوام و خویشانتان را بسیار شاد می سازد.
  • اگر زنی خواب ببیند فیروزه اش را ربوده اند، نشانه آن است که با کج خلقی دوستان خود روبرو خواهد شد. اگر خواب ببینید از طریق نادرستی فیروزه ای به چنگ آورده است، علامت آن است که تسلیم احساسات شتابزده خود می گردد دور از این بابت عذاب می کشد.

نتیجه گیری:

مطیعی تهرانی می گوید: اگر در خواب ببینید فیروزه دارید باید همان طور که از فیروزه مراقبت می نمایید مراقب اعصاب و برخوردهای خویش باشید. رنگ این سنگ فیروزه ای قشنگ آرام بخش اعصاب است ولی خود نمایانگر حساسیت اعصاب نیز هست.

منابع:

کتاب بانک جامع تعبیر خواب

جام جم آن لاین

منبع: setare.com
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1393

به "تعبیر خواب فیروزه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب فیروزه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید