خبرنگاران دعوت تندگویان از جوانان برای حضور پر شور در انتخابات شوراها

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، تهران - خبرنگاران - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان طی فراخوانی، از جوانان کشور دعوت کرد تا حضور پُرشوری در انتخابات شوراهای اسلامی روستا داشته باشند.

خبرنگاران دعوت تندگویان از جوانان برای حضور پر شور در انتخابات شوراها

به گزارش روز دوشنبه خبرنگاران از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در فراخوان محمدمهدی تندگویان آمده است: جوانان عزیز ایرانی در شروع سال جدید، ضمن آرزوی سلامتی و پویایی روزافزون، امیدوارم در کلیه عرصه های خدمت، کوشش و مشارکت و فعالیت در سازندگی و آبادانی کشور عزیزمان ایران، مخلصانه حضور یافته و با وحدت، بصیرت، درایت، پشتکار و کوشش مضاعف، صندلی ارزشمندی را برای جوان ایرانی در عرصه های مختلف خدمت رقم بزنید.

وی اضافه کرد: می دانید که سال جاری رویداد مهم و سرنوشت ساز انتخابات را در پیش داریم. در کنار انتخابات ریاست جمهوری، همزمان شاهد برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هم هستیم. برای جوانان شایسته ای که می خواهند در سرنوشت خود تاثیرگذار بوده و در نظام تصمیم سازی کشور هم مشارکت داشته باشند، انتخابات شوراها اولین پله محسوب می گردد.

تندگویان تصریح کر:د با توجه به شروع ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی روستا در 16 فروردین ماه، و با عنایت به اهمیت و نقش مجلس های محلی به عنوان اولین صندلی نقش آفرینی رسمی در تصمیم گیری و نظارت بر مدیریت روستاها و نقش مهم آن در توسعه کشور، از کلیه جوانان واجد شرایط بخصوص اعضای سمن های جوان حوزه روستایی دعوت می نمایم تا با تکیه بر توانایی، اراده، ظرفیتهای بالقوه و دانش خود، با مراجعه به سامانه http://entekhabat.moi.ir ضمن ثبت نام برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا، در رونق بخشی و تبیین صندلی شوراها برای روستاها و جامعه عشایر، مشارکت ارزنده و شایسته ای داشته باشند.

کسب مدارج عالی و حضور در مسئولیت های مهم اجرایی و تقنینی با طی کردن اولین گام ها در نهادهای عمومی مردمی قابل انجام خواهد بود. به امید برگزاری باشکوه انتخابات و موفقیت جوانان عزیز ایران اسلامی.

به گزارش خبرنگاران، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه دومین میاندوره ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 28 خرداد سال 1400 برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1687

به "خبرنگاران دعوت تندگویان از جوانان برای حضور پر شور در انتخابات شوراها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دعوت تندگویان از جوانان برای حضور پر شور در انتخابات شوراها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید