دوست دارم از پرسپولیس بروم، با مهاجمان تراکتور مذاکره نداشتیم

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه دیدار تیمش برابر تراکتورسازی تبریز گفت: خوشبختانه تیم، بسیار سرحال و آماده است. پس از بازی ضرب الاجلی که برابر پیکان انجام دادیم و به پیروزی هم دست پیدا کردیم بازیکنان ما در طول هفته تمرینات خوب و بانشاطی را انجام دادند و حالا آماده دیدار برابر تیم پرقدرت تراکتورسازی هستند.

دوست دارم از پرسپولیس بروم، با مهاجمان تراکتور مذاکره نداشتیم

وی اضافه نمود: ما برای این دیدار آماده هستیم و امیدوارم بتوانیم یک بازی خوب را در این هوای سرد و بارانی برگزار نموده و در سرانجام هم به پیروزی دست پیدا کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که تا 15 آذر زمان کمی باقی مانده و تکلیف شما چه خواهد بود؟ گفت: من تابع دستورات هستم و منتظرم ببینم چه اتفاقی رخ خواهد داد. اگر رفتم که برای کسانی که به جای من می آیند آرزوی موفقیت دارم و اگر ماندم تمام کوشش خود را بکار خواهم بست تا بتوانم همچنان در خدمت تیم مردمی پرسپولیس باشم.

گرشاسبی در پاسخ به این سئوال که با این شرایط که شما تکلیف خودتان را نمی دانید کار کردن برایتان سخت شده یا خیر، گفت: هنوز تا 15آذر وقت باقی است و من تا وقتی که در خدمت پرسپولیس باشم کارم را به نحو احسن انجام خواهد داد.

وی در پاسخ به این سئوال که برانکو گفته پیشنهادات بسیار خوبی از برخی تیم ها دارد آیا او از پرسپولیس جدا خواهد شد یا خیر گفت: برانکو از زمانی که به پرسپولیس آمده پیشنهادات زیادی دارد ولی او عاشق پرسپولیس است و مطمئنم در این تیم ماندهی خواهد بود. هر بار که با او در خصوص ماندن یا رفتن صحبت کردیم او بدون هیچ شرط و شروطی ماندنی شد زیرا او هم عاشق پرسپولیس است و تیمی که برایش زحمات زیادی کشیده دوست دارد.

گرشاسبی در خصوص قرعه پرسپولیس در لیگ قهرمانان هم توضیح داد: سال گذشته هم همه می گفتند شرایط بسیار سخت است و شما به دور بعد صعود نخواهید کرد اما دیدید که تا فینال هم پیش رفتیم و نایب قهرمان شدیم و انشاءالله سال جاری با برانکو هدفمان قهرمانی در لیگ قهرمانان، لیگ برتر، جام حذفی و سوپر جام است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که گفته شده شما با دو مهاجم تراکتورسازی برای پیوستن به پرسپولیس صحبت نموده اید، گفت: چنین مرامی در ما وجود ندارد. ما بدنبال بازیکنان تراکتورسازی نیستیم و این صحبت ها شایعه است و هیچ صحبتی بین ما و این دو بازیکن خارجی تراکتور صورت نگرفته است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا برانکو لیست نفرات جدید برای پیوستن به پرسپولیس را به شما ارائه داده است یا خیر، گفت: قرار است تا دوشنبه این لیست را به ما داده و ما بر اساس خواسته های او بدنبال جذب آن نفرات باشیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که قرعه شما سخت تر است یا استقلال، اعلام کرد: همه گروه ها سخت هستند و امیدوارم تمامی تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان بتوانند عملکرد شایسته ای داشته باشند.

گرشاسبی در سرانجام و در پاسخ به این پرسش که آیا دوست دارید از پرسپولیس بروید یا بمانید، گفت: دوست دارم از پرسپولیس بروم زیرا کار در این تیم سخت است و امیدوارم در صورت رفتن، هر کسی جانشین من شد موفق باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 29 فروردین 1398 شناسه مطلب: 136

به "دوست دارم از پرسپولیس بروم، با مهاجمان تراکتور مذاکره نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوست دارم از پرسپولیس بروم، با مهاجمان تراکتور مذاکره نداشتیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید