ساعات سرنوشت ساز برای استقلال؛ بمبی نو در راه است؟

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، بعد از 68 روز فعالیت تیم های لیگ فزونی در پنجره نقل وانتقالات تابستانی برای حضور در رقابت های لیگ بیست ودوم، امروز آخرین مهلت ثبت فعالیت های نقل وانتقالاتی است و بعد از ساعت 24، تنها ثبت قرارداد بازیکنان آزاد مجاز خواهد بود و دیگر تیم ها قادر به فعالیت برای جذب بازیکن دارای قرارداد نبوده و در مقابل بازیکنان هم نمی توانند با فسخ قرارداد خود بعد از انتها مهلت پنجره نقل وانتقالات، تیم خود را تغییر بدهند و همین مسئله باعث شده تا ساعات انتهای نقل وانتقالات تابستانی در اوج هیجان دنبال گردد.

ساعات سرنوشت ساز برای استقلال؛ بمبی نو در راه است؟

استقلال تهران یکی از تیم های فعال در بازار نقل وانتقالات بود و آبی ها با وجود ورود دیرهنگام، پیروز شدند خاتمهی رویایی را برای خود رقم بزنند و با جذب ستارگانی، چون محمد محبی و مهدی قایدی، رضایت کادرفنی و طرفداران استقلال هم جلب شد. مدیران استقلال البته در آخرین روز فعالیت بازار تابستانه هم در پی نهایی کردن یکی از خرید ها خود هستند و شایعاتی پیرامون جذب هافبک تیم ملی به وسیله آبی پوشان مرکز به گوش می رسد.

کاوه - استقلال؛ همه چیز امروز نهایی می گردد

کاوه رضایی یکی از خرید های آبی پوشان مرکز در بازار نقل وانتقالات تابستانه بود که به شدت مورد توجه طرفداران استقلال نهاده شد. رضایی با وجود آنکه در یک ماه گذشته در تمرینات استقلال حضور یافته، اما هنوز قراردادش را به صورت رسمی با آبی ها به امضا نرسانده و به علت مسائل شخصی، استقلالی ها در دو هفته آغازین فصل تازه نتوانسته اند از حضور او در لیست تیم خود بهره ببرند.

رضایی که در 6 سال گذشته در کشور بلژیک زندگی می نموده و سطح اول رقابت های باشگاهی این کشور حضور داشته، در پی اخذ اقامت در این کشور است و به نظر می رسد این مسئله باعث شده تا امضای قراردادش با استقلال به تعویق بیفتد. براساس آخرین خبرها، موانع اداری پیش روی مهاجم استقلال رفع شده و گفته می گردد او امروز در جلسه ای با مصطفی آجورلو مدیرعامل آبی پوشان مرکز، قراردادش را به امضا می رساند.

مهاجم 30 ساله استقلالی ها البته با توجه به اینکه بازیکن آزاد محسوب می گردد و تحت قرارداد تیمی قرار ندارد، این امکان برایش وجود دارد که بعد از اتمام پنجره نقل وانتقالاتی هم بتواند قراردادش را با استقلال امضا کند، اما با توجه به پافشاری کادرفنی برای استفاده از کاوه رضایی در هفته سوم، مدیران استقلال امیدوارند امروز فرآیند جذب رضایی را نهایی نموده و رسماً قرارداد او را به امضا برسانند.

شماره 6 تیم ملی استقلالی می گردد؟

سعید عزت اللهی در سالیان گذشته همیشه گزینه حضور در لیگ برتر فوتبال ایران بوده و نام او در حوالی تیم های مختلف مطرح شده که جدی ترین گزینه استقلال تهران بوده است. عزت اللهی که فصل گذشته به صورت قرضی در تیم الغرافه قطر حضور داشت، با اتمام قرارداد قرضی اش به تیم وایله کلوب دانمارک بازگشته و این دانمارکی هم در غیاب هافبک ایرانی اش به سطح دوم رقابت های باشگاهی در این کشور سقوط نموده تا سعید عزت اللهی تمایلی به ادامه حضور در وایله کلوب نداشته باشد.

هافبک 25 ساله تیم ملی فوتبال ایران که در فصل منتهی به جام جهانی به آن است تا بتواند در لیگ معتبرتری حضور یابد، در حال آنالیز پیشنهادات خود است و براساس گفته های پدرش، نادر عزت اللهی اولویت گذاری او همچنان بازی در خارج از لیگ ایران است و در صورت ناکامی در انتخاب تیم تازه در قاره اروپا، به سراغ انتخاب یک تیم ایرانی خواهد رفت.

استقلال، سپاهان، فولاد و تراکتور جدی ترین گزینه هایی هستند که احتمال حضور سعید عزت اللهی در این تیم ها مطرح است، اما گفته می گردد که در مذاکرات اولیه صورت گرفته، آبی پوشان مرکز شانس بیشتری برای جذب عزت اللهی دارند. در صورت ناکامی در امضای قرارداد با هافبک ملی پوش تا خاتمه امشب، استقلالی ها تنها در صورتی می توانند با سعید عزت اللهی همکاری نمایند که او تا پیش از موعد خاتمه نقل وانتقالات لیگ ایران، قراردادش با باشگاه دانمارکی را فسخ کند و سپس به عنوان بازیکن آزاد به استقلال بپیوندد!

در انتظار خداحافظی با گیتاریست آبی ها

محمد حسینی و ارسلان مطهری با توجه به تکمیل شدن لیست نفرات استقلال، با نظر ریکاردو سا پینتو در جمع بازیکنان مازاد نهاده شدند. حسینی روز گذشته مذاکرات خود با مدیران باشگاه تراکتور را به خاتمه رساند و رسماً به جمع سرخ پوشان تبریزی پیوست و گفته می گردد ارسلان مطهری هم در آستانه پیوستن به تراکتور است، البته که هنوز با مدیران استقلال برای جدایی از جمع آبی پوشان به توافق نرسیده و در پی مطالبات خود است تا سپس قراردادش را فسخ کند.

استقلالی ها در صورت تمایل به جذب بازیکن آزاد بعد از اتمام مهلت پنجره نقل وانتقالات تابستانی، باید تا خاتمه امشب نام یک بازیکن دیگر را هم از لیست خود خارج نمایند تا بتوانند جای خالی برای جذب بازیکن آزاد داشته باشند که جدی ترین گزینه های مطرح شده برای خروج از لیست استقلال سعید مهری و عزیزبک آمانوف هستند.

آبی ها در سودای جذب سعید عزت اللهی، یک هافبک بازی ساز خارجی و البته یک مدافع راست هستند که گفته می گردد با توجه به نظر سرمربی پرتغالی استقلال، جذب هافبک خارجی و مدافع راست به نقل وانتقالات زمستانی موکول شده و معین سرنوشت عزت اللهی می تواند خروج یا عدم خروج یکی دیگر از بازیکنان استقلال را از لیست این تیم تعیین کند.

منبع: فوتبال360

منبع: فرارو
انتشار: 1 شهریور 1401 بروزرسانی: 1 شهریور 1401 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 2243

به "ساعات سرنوشت ساز برای استقلال؛ بمبی نو در راه است؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "ساعات سرنوشت ساز برای استقلال؛ بمبی نو در راه است؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعات سرنوشت ساز برای استقلال؛ بمبی نو در راه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید