قاتل بابک خرمدین به صحنه جرم بازگشت؛ بازسازی 3 ساعته نحوه مثله کردن اجساد

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، پدر و مادر بابک خرمدین ساعت 11 صبح دیروز به مدت 3 ساعت در خانه شان چگونگی قتل بابک و قربانیان دیگر را بازسازی کردند.

قاتل بابک خرمدین به صحنه جرم بازگشت؛ بازسازی 3 ساعته نحوه مثله کردن اجساد

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش رکنا، اکبر خرمدین و همسرش صبح دیروز دوشنبه 24 خرداد ماه سال جاری بازسازی صحنه قتل بابک خرمدین را در حالی که تیم جنایی پلیس آگاهی تهران بازپرس ویژه قتل و تیم فیلمبرداری تشخیص هویت تهران آن ها را همراهی می کردند، انجام دادند.

خودروی ویژه انتقال بازداشتی های پلیس آگاهی تهران در برابر بلوک در شهرک اکباتان توقف کردند و در حالی که دقایقی قبل از حضور آن ها ماموران کلانتری اکباتان شرایط امنیتی را فراهم نموده بودند در آرامش و سکوت وارد بلوک شدند قبل از پیاده شدن پدر بابک خرمدین و مادرش از خودرو تیم جنایی به همراه مدیر ساختمان به طبقه خانه اکبر خرمدین رفتند.

در اولین اقدام آسانسور بلوک در این طبقه متوقف شد و سیستم آن به درخواست تیم جنایی قطع شد سپس مدیر ساختمان نگهبانان آن طبقه را ترک کردند دوربین های مداربسته آسانسور قطع شد و پدر و مادر بابک خرمدین به داخل خانه شان که قتلگاه بابک و آرزو خرمدین و شاید داماد خانواده می بود رفتند تا به بازسازی یکی از فجیع ترین جنایات تاریخ ایران بپردازند.

بازسازی این صحنه قتل ها حدود سه ساعت طول کشید و اکبر خرمدین و همسرش چگونگی بیهوش کردن بابک و آرزو با خوراندن آب گوشت و کله پاچه آغشته به داروی بیهوشی را تشریح کردند سپس پدر بابک خرمدین نشان داد که در کجای خانه وقتی بابک نیمه بیهوش چهاردست و پا به سمت آشپزخانه می رفت با چاقو به او حمله نموده و سپس با قتل پسرش او را به داخل حمام برده است.

اکبر خرمدین سپس نحوه مثله کردن اجساد بابک و آرزو را در حمام خانه به نمایش گذاشت و جلو دوربین پلیس بازسازی کرد و تشریح کرد که چگونه اجساد قطعه قطعه شده را داخل چمدان و کیسه های زباله قرار داده است سپس دقیقا شبیه به فیلم دوربین مداربسته آسانسور ساختمان نحوه انتقال اجساد را بازسازی کرد. بعد از اتمام بازسازی صحنه جنایت مادر و پدر بابک خرمدین باز هم سوار بر خودروی پلیس آگاهی محل را ترک کردند.

به نظر می رسد با توجه به فرایند پفراینده های جنایی که بازسازی صحنه قتل جز مراحل نهایی تحقیقات در دادسرا و پلیس آگاهی تهران است پفراینده این سه جنایت آماده صدور کیفرخواست برای ارسال به دادگاه کیفری یک استان تهران است و مطمئنا پدر و مادر بابک خرمدین پس از اغراق کامل به جزئیات این سه جنایت به زندان انتقال خواهند یافت تا در آینده نزدیک توسط سه قاضی عالی رتبه دادگاه کیفری یک استان تهران تحت محاکمه قرار گیرند و بنا به خواسته اولیای دم که به جز دامادشان که خواهرزاده اکبر خرمدین است در دو قتل دیگر فرزندان این زن و شوهر جنایتکار محسوب می شوند به مجازات برسند.

دکتر مهدی صابری گفت: وقتی جنایتی در این حد فجیع اتفاق می افتد و باعث آزار جامعه می گردد، وظیفه ما این است که تعادل روانی فرد را آنالیز کنیم نه اینکه حدس بزنیم، بلکه باید درخصوص آن به یقین برسیم و چیزی را که اعلام می کنیم باید مطمئن باشیم؛ بنابراین احتیاج است که چندین متخصص در این خصوص بحث نمایند. در این پفراینده اخیر هم از زمانی که معاینه دوم این زوج در پزشکی قانونی انجام شده، چندین جلسه با متخصصان روانپزشکی در این خصوص داشتیم و بحث و گفتگو انجام شده است، اما، چون کاملا به نتیجه نرسیده ایم و مطمئن نیستیم، هنوز نمی توانیم به دادگاه نظر دقیق اعلام کنیم.

اعترافات پدر بابک خرمدین به قتل پسرش

وی در ادامه گفت: اخیرا نیز یک سری آزمایش روانی تکمیلی از این زوج گرفته شده و نوبت اول و دوم این آزمایشات در هفته گذشته در یکی از دانشگاه های تهران انجام شده و ما منتظر نتایج این آزمایشات هستیم و چنانچه لازم باشد باز هم این آزمایش ها را تکرار می کنیم، چراکه باید عدالت برقرار گردد.

صابری تأکید کرد: نمی توانیم پیش بینی کنیم که این پفراینده چه زمانی به نتیجه می رسد، اگرچه نکته هایی درخصوص این پفراینده یافت شده است، اما، چون توافق نظر نداریم و نکاتی وجود دارد که دارای ابهام است، باید برای برطرف ابهام صبر کنیم، ممکن است این برطرف ابهام زمان بیشتری ببرد، ولی کوشش مان را می کنیم. ما می دانیم که اگر از یک مسئله مدتی بگذرد و زمان شامل حال آن گردد، ممکن است تبعاتی به همراه داشته باشد.

ما درخصوص اعلام نظر در همه پفراینده ها باید به یقین برسیم چراکه گاهی اوقات ممکن است، دادگاه صرفا برای اعلام حکم، منتظر نظر پزشکی قانونی باشد بنابراین باید ما در خصوص همه پفراینده ها به یقین برسیم.

منبع: فرارو
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1791

به "قاتل بابک خرمدین به صحنه جرم بازگشت؛ بازسازی 3 ساعته نحوه مثله کردن اجساد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاتل بابک خرمدین به صحنه جرم بازگشت؛ بازسازی 3 ساعته نحوه مثله کردن اجساد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید