قهرمانی شاگردان هروی در کنار دیوار چین

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، این دوره از مسابقات به مدت 3 روز در شهر شانگهای چین برگزار گردید که در نهایت تیم کومیته مردان پیروز شد بالاتر از سایر تیم ها عنوان قهرمانی را کسب کند.

قهرمانی شاگردان هروی در کنار دیوار چین

با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید.

سجاد گنج زاده مدال طلا، بهمن عسگری، صالح اباذری و سید علی کریمی مدال های نقره، مجید حسن نیا و مهدی خدابخشی نیز مدال های برنز تیم ایران در بخش مردان را کسب کردند. راهنمایی تیمملی مردان برعهده شهرام هروی است، شهاب سلطانی نیز در این رقابت ها به عنوان مربی کنار تیم حضور داشت.

بعد از این ایران، قزاقستان با یک طلا و یک نقره دوم شد. ترکیه با یک طلا و یک برنز در مکان سوم نهاده شد. تیم های ونزوئلا و ازبکستان هر کدام با یک طلا چهارم شدند. کرواسی با یک نقره و آذربایجان با 2 برنز به ترتیب در مکان های پنجم و ششم ایستادند. تیم های مجارستان، مصر، ژاپن، گرجستان و فرانسه با یک برنز مشترکاً در صندلی هفتمی نهاده شدند.

در رده بندی نهایی تیم ها در مجموع مردان و زنان تیم ایران با یک طلا، 3 نقره و 2 برنز در مکان پنجم ایستاد. ژاپن با 2 طلا، یک نقره و 6 برنز قهرمان شد. قزاقستان با 2 طلا و یک نقره، ترکیه با 2 طلا و یک برنز در جای سوم و چین میزبان با یک طلا، 4 نقره و یک برنز عناوین دوم تا سوم را به خود اختصاص دادند. فرانسه با یک طلا، یک نقره و 3 برنز و اسپانیا با یک طلا و یک نقره به ترتیب ششم و هفتم شدند.

تیم بانوان ایران نیز توسط طراوت خاکسار و حمیده عباسعلی به 2 مدال برنز دست یافتند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 9 مرداد 1398 شناسه مطلب: 266

به "قهرمانی شاگردان هروی در کنار دیوار چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی شاگردان هروی در کنار دیوار چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید