مهلت ثبت نام دانشجویان دانشگاه شریف برای دریافت وام یاری هزینه تحصیلی تمدید شد

به گزارش سفر به فرانسه، مهلت ثبت نام دانشجویان دانشگاه شریف برای دریافت وام یاری هزینه تحصیلی تا 10 آبان ماه تمدید شد.

مهلت ثبت نام دانشجویان دانشگاه شریف برای دریافت وام یاری هزینه تحصیلی تمدید شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه شریف طی اطلاعیه ای فراخوان پرداخت وام یاری هزینه تحصیلی را بیان کرد.

بر اساس این گزارش، در این فراخوان آمده است: دانشجویان متقاضی می توانند برای نیم سال اول سال تحصیلی جاری تا انتها 10 آبان ماه، نسبت به تکمیل فرم درخواست الکترونیکی اقدام کرده و کلیه مدارک و مستندات مربوطه را به صورت الکترونیکی به وسیله آدرس stu.sharif.ir ارسال کنند.

در راستای تحقق اهداف علمی و فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف و به منظور اعتلای فعالیت های علمی، پژوهشی و توسعه دانش بشری در جمهوری اسلامی ایران، طرح حمایت از دانشجویان متقاضی در راستای فراهم نمودن شرایط مناسب تر برای ایشان با حمایت خیرین نیک اندیش توسط بنیاد حامیان دانشگاه صنعتی شریف اجرا می شود.

با توجه به اینکه برخی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف علیرغم داشتن ظرفیت علمی خوب، به دلیل مسائل مالی احتیاج به حمایت دارند، لذا با نیت خیرخواهانه خیرین و همیاران دانشگاه، این طرح با هدف حمایت از دانشجویان متقاضی، طراحی و اجرا می شود.

در قالب این طرح مبلغ 2 میلیون ریال به صورت ماهیانه به متقاضیان واجد شرایط به مدت 10 ماه در طول سال تحصیلی پرداخت می شود.

دانشجویان متقاضی می توانند برای نیم سال اول سال تحصیلی جاری تا 10 آبان ماه، نسبت به تکمیل فرم درخواست الکترونیکی اقدام کرده و کلیه مدارک و مستندات مربوطه را به صورت الکترونیکی به وسیله آدرس stu.sharif.ir، بخش خدمات رفاه دانشجویان ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1403

به "مهلت ثبت نام دانشجویان دانشگاه شریف برای دریافت وام یاری هزینه تحصیلی تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام دانشجویان دانشگاه شریف برای دریافت وام یاری هزینه تحصیلی تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید