واکنش الکنو به خداحافظی بازیکن تیم ملی والیبال

به گزارش سفر به فرانسه، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با تقدیر سرمربی و تشویق دسته جمعی اردو نشینان، پوریا فیاضی از اردوی تیم ملی خارج شد تا تیم ملی والیبال مردان ایران تمرینات خود را با 14 بازیکن پیگیری کند.

واکنش الکنو به خداحافظی بازیکن تیم ملی والیبال

در انتها تمرین عصر چهارشنبه ولادیمیر آلکنو در حلقه صمیمی ملی پوشان با تقدیر از عملکرد پوریا فیاضی طی نزدیک به سه ماه حضورش در اردوی تیم ملی خطاب به این بازیکن گفت: چهره و بازی ات را از سال ها قبل که رقیب بودیم، به یاد داشتم. حضورم در ایران فرصت خوبی برای کسب افتخار آشنایی از نزدیک با تو بود. رفتار و رابطه حرفه ای تو با صندلی بلندمرتبه ای به نام تیم ملی باید الگوی بازیکنان عظیم و کوچک باشد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران اضافه کرد: از صمیم قلب از تو تشکر می کنم که متعصب و باروحیه، همیشه با تمام وجود در تمرینات حاضر شدی و علی رغم رنج بردن از مصدومیت، برای تیم ملی در تمرینات و مسابقات از جان مایه گذاشتی.

او درباره فیاضی توضیح داد: تأسف بار است که برای رسیدن تو به شرایط آرمانی تا المپیک زمان کافی در اختیار نداریم. افسوس می خورم که تو در المپیک همراه تیم ملی نیستی. به خاطر همه این لحظه ها که همیشه در اختیار تیم ملی بودی، بسیار از تو ممنونم.

تشویق گروهی بازیکنان و کادرفنی رودرروی پوریا فیاضی انتها بخش تمرین چهارشنبه شب تیم ملی بود.

تیم ملی والیبال مردان ایران تمرینات خود را با حضور 12 بازیکن (معرفی شده به کمیته برگزاری بازی های المپیک)، مجتبی میرزاجانپور و رضا عابدینی پیگیری می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1849

به "واکنش الکنو به خداحافظی بازیکن تیم ملی والیبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش الکنو به خداحافظی بازیکن تیم ملی والیبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید