واکنش کفاشیان به انتخابش به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال

به گزارش سفر به فرانسه، علی کفاشیان شایعه حضورش در سمت سرپرستی ریاست فدراسیون فوتبال را رد کرد.

واکنش کفاشیان به انتخابش به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال

به گزارش سفر به فرانسه، علی کفاشیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره ضعف ورزش ایران در تصدی کرسی های بین المللی گفت: یکی از ضعیف ترین بخش های ورزش در ایران مربوط به امور بین الملل است و بعد از گذشت چندین سال همچنان ضعیف هستیم.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال اعلام نمود: کسی که قصد عضویت در یک نهاد بین المللی را دارد، باید توانایی های لازم را داشته باشد. تسلط بر زبان انگلیسی، دانش فنی، نفوذ در دستگاه های مربوطه و ... از ویژگی های ضروری است. بسیاری از کشورهای حاشیه خلیج فارس از نمایندگان خود حمایت زیادی انجام می دهند.

رییس سابق فدراسیون فوتبال در گفت و گو با برنامه ورزش و مردم توضیح داد: به عنوان کسی که در کمیته المپیک دبیرکل بوده می گویم این حمایت ها کافی نیست. متأسفانه خیلی از پست ها تشریفاتی است اما باید بدانیم در صندلی های مهم چطور باید رفتار کنیم. تصمیمات باید در کمیته های کارشناسی آنالیز گردد.

کفاشیان در واکنش به اینکه گفته می گردد او در دوران حضور در هیات اجرایی AFC به خوبی از فوتبال ایران حمایت نکرده است گفت: نباید انتظار داشت در هیات رییسه ای که 16 نفر حضور دارند حرف ما نهایی باشد. این تصمیمات ابتدا که در هیات رییسه مطرح نمی گردد، بلکه قبل از آن لابی می گردد. به عنوان مثال کشورهای حاشیه خلیج فارس قبل از جلسه لابی می نمایند و تصمیم نهایی را بین خودشان جمع بندی می نمایند و در نهایت به جلسه می آورند. در همین آسیا شاید پنج، شش عضو تاثیرگذار باشند و بقیه نگاه می نمایند که آنها چه می گویند.

وی در مورد اینکه گفته می گردد قرار است تا زمان برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال به عنوان سرپرست فدراسیون برای برگزاری مجمع انتخاب گردد، گفت: شایعه است.

رییس سابق فدراسیون فوتبال درباره تبرئه شدنش در کمیته استیناف اعلام نمود: به حکمی که برای ما صادر شده است اعتراض کردیم اما شنیده ام که گفته اند پرونده را رسیدگی می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1153

به "واکنش کفاشیان به انتخابش به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کفاشیان به انتخابش به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید