پیولی: 10 روز مهم در پیش داریم، عصبانیت طرفداران میلان انگیزه مرا بیشتر می نماید

به گزارش سفر به فرانسه، سرمربی جدید تیم فوتبال میلان از تحقق روزهای خوب برای روسونری سخن گفت.

پیولی: 10 روز مهم در پیش داریم، عصبانیت طرفداران میلان انگیزه مرا بیشتر می نماید

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش سفر به فرانسه، استفانو پیولی در کنفرانس معارفه اش به عنوان سرمربی جدید میلان وعده داد دست به اصلاحات اساسی در قهرمان سابق اروپا می زند.

سرمربی جدید روسونری ابتدا گفت: شور و شوق زیادی دارم. میلان باشگاه بزرگی است و در بین بهترین باشگاه های دنیا واقع شده است. با شور و عقیده برای کوشش زیاد، می توانیم پیروز شویم، چون تیم بسیاری خوبی داریم و بازیکنان باکیفیت زیادی در ترکیب حضور دارند. البته حضور مدیریت که به من اعتماد نشان داد، هم اهمیت زیادی دارد. به طرفداران و اعتراض شان احترام می گذارم، زیرا آنها حق اعتراض دارند. حتی این وضعیت بیشتر به من انگیزه می دهد. باید بیشتر کوشش کنیم و روی ذهنیت تیم کار کنیم. ما 10 روز مهم در پیش رو داریم.

وی در ادامه اضافه نمود: جامپائولو مربی بسیار خوبی است، اما ایده های ما باهم تفاوت دارند. باید هرچه زودتر ایده هایم را به تیم تزریق کنم. مارکو در تیم خوب کار کرد و این مهم است. دوست دارم سبکی را بازی کنیم که باعث رضایت بازیکنان می گردد. امیدوارم این سه فاکتور را به تیم اضافه کنم؛ شجاعت، داشتن ایده و جدیت. در فضای مجازی حضور ندارم، اما همه آزادند هرچه می خواهند بگویند؛ اگرچه ترجیح می دهم رو در روی من قرار بگیرند و حرف بزنند. گذشته، گذشته است. آن روزها بچه بودم و حالا مردی بالغ و بدون موی سر هستم! من مردی حرفه ای هستم که دوست دارد پیروز گردد. میلان هستیم و مثل میلان خواهیم جنگید تا بهترین نتیجه را کسب کنیم. طرفداران انتظارات بالایی دارند و این وظیفه ماست که این انتظارات را عملی کنیم.

پیولی در سرانجام تأکید کرد: این فصل تمام بازی های میلان را تماشا نموده ام. دوست دارم بازیکنانم نهایت کوشش شان را به کار بگیرند. من از بازیکنانم انتظار زیادی دارم. به هیچ وجه نمی توانم عدم جاه طلبی و مصنوعی بودن را تحمل کنم. زمان می تواند هم دوست و هم دشمن ما باشد. باید بجنگیم تا به لیگ قهرمانان اروپا برویم. کریستوف پیونتک در محوطه جریمه بازیکن بسیار مؤثری است. هرچه در محوطه جریمه از این دست بازیکنان داشته باشیم، بیشتر پیروز خواهیم بود. پاکتا به عنوان بال هم توانایی های زیادی دارد. در کل در نقش هافبک بازیکن بهتری است. از تمام بازیکنان تیم خوشم می آید. لیائو پتانسیل بسیار زیادی دارد. می توانیم پتانسیل او را تا بالاترین حد شکوفا کنیم. البته بازیکنان هم باید کوشش نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 446

به "پیولی: 10 روز مهم در پیش داریم، عصبانیت طرفداران میلان انگیزه مرا بیشتر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیولی: 10 روز مهم در پیش داریم، عصبانیت طرفداران میلان انگیزه مرا بیشتر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید