کره شمالی گربه ها و کبوترها را در مناطق مرزی با چین می کشد

به گزارش سفر به فرانسه، بر اساس گزارش ها، مقام های کره شمالی از فرط نگرانی از بابت همه گیری کروناویروس در این کشور، دستور نابودی گربه ها و کبوترها در مناطق مرزی را داده اند.

کره شمالی گربه ها و کبوترها را در مناطق مرزی با چین می کشد

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، پایگاه دیلی ان.کی به نقل از منابعی گزارش کرد، در چند ماه گذشته تدابیر مختلفی را به جهت جلوگیری از همه گیری کروناویروس به اجرا درآورده اند از جمله این که دستور داده اند به گربه های خیابانی یا کبوترانی که بخواهند از مرز این کشور با چین عبور نمایند، شلیک نمایند.

پیونگ یانگ از زمان همه گیری جهانی کروناویروس، کره شمالی را عاری از این ویروس بدون هیچ مورد تایید شده از ابتلا به آن اعلام نموده، در حالی که مقام های این کشور به منظور جلوگیری از ورود این بیماری به این کشور محدودیت های شدیدی را اعمال نموده اند.

بر اساس گزارش مذکور، اخیرا یک خانواده اهل منطقه هایسان سونگهو به خاطر پرورش مخفیانه یک گربه در خانه شان در قرنطینه قرار گرفته اند.

یک منبع اظهار کرد: این خانواده به خاطر پرورش غیرقانونی یک گربه بعد از دستور به عدم انجام این کار در منطقه مرز کره شمالی و چین، مجازات 20 روز قرنطینه را دریافت نموده اند.

بر اساس این گزارش، این خانواده ابتدا به مقام ها هنگامی که برای آنالیز وجود حیوانات خانگی به نزد آنها رفته بودند، گفتند که گربه آنها مرده است اما بعدا این حیوان در نزدیکی مرز با چین شناسایی شد و متعاقب آن این خانواده در قرنطینه قرار گرفته و مقام ها گربه را با خود بردند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1771

به "کره شمالی گربه ها و کبوترها را در مناطق مرزی با چین می کشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره شمالی گربه ها و کبوترها را در مناطق مرزی با چین می کشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید