گابی در راستا ژاوی

به گزارش سفر به فرانسه، ستاره اسپانیایی السد می خواهد که بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال به حضورش در کشور قطر ادامه دهد و به دنیای مربیگری روی آورد.

گابی در راستا ژاوی

به گزارش سفر به فرانسه و به نقل از الرای، گابی، کاپیتان اتلتیکو مادرید بعد از جدایی از این تیم با وجود پیشنهادهای زیادی که داشت تصمیم گرفت که راهی لیگ ستارگان قطر گردد تا پیراهن السد را بر تن کند.

گابی در السد هم بازی ژاوی ستاره سابق بارسلونا شده و به نظر می رسد که او هم بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال باز هم می خواهد در قطر باقی بماند و به دنیای مربیگری روی آورد و این همان مسیری است که ژاوی می خواهد در تیم فوتبال السد و کشور قطر دنبال کند.

کاپیتان اتلتیکو مادرید، گفت : وقتی می خواستم که از اتلتیکو مادرید جدا شوم با پیشنهادهای زیادی روبرو شدم اما من در اروپا فقط می خواستم که پیراهن اتلتیکو مادرید را بر تن کنم و به همین خاطر راهی لیگ ستارگان قطر شدم. در قطر همه چیز برای من خوب بوده و بهترین برخورد را با من داشته اند.

او در ادامه صحبت های خود، اضافه نمود: ژاوی باعث شد تا من خیلی زود با محیط جدید آشنا شوم و کنار بیایم. قطر کشور بسیار خوبی است و آینده درخشانی برای خود در این کشور پیش بینی می کنم. می خواهم بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال هم در این کشور بمانم.

ژاوی، دیگر ستاره اسپانیایی بارسلونا با خاتمه فصل جاری کفش های خود را خواهد آویخت. او مدرک مربیگری A را دریافت نموده است و در فصل بعد جایگزین فریرا در تیم فوتبال السد خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 خرداد 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 171

به "گابی در راستا ژاوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گابی در راستا ژاوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید