امکان آموزش در مدارس زیر 150 نفر به صورت حضوری در آبان ماه

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، تهران (پانا) - مدیرکل ارزیابی عملکرد وشکایات وزارت آموزش و پرورش اطلاع داد با افزایش واکسیناسیون در آبان ماه و ایجاد امنیت بیشتر، با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا به صورت تدریجی امکان آموزش در مدارس زیر150 نفر به صورت حضوری وجود خواهد داشت.

امکان آموزش در مدارس زیر 150 نفر به صورت حضوری در آبان ماه

محمدحسین کفراشی با اشاره به این که آموزش از اول مهر ماه در فضای شاد، شروع خواهد شد، اظهار کرد: در منطقه ها روستایی و عشایری که جمعیت کمتر است، تدریس بصورت حضوری خواهد بود.

وی گفت: با افزایش واکسیناسیون در آبان ماه و ایجاد امنیت بیشتر، با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا بصورت تدریجی امکان آموزش در مدارس زیر150نفر بصورت حضوری وجود خواهد داشت.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و شکایات وزارت آموزش و پرورش، توضیح داد: در مدارسی که جمعیت زیاد است با نظر شورای مدرسه و تصمیم مدیر نسبت به آموزش حضوری یا مجازی، تصمیم گیری خواهد شد.

وی با اشاره به این که 92درصد فرهنگیان دوز اول و بیش از 70درصد هم دوز دوم واکسن کرونا را دریافت نموده اند، گفت: اولویت تزریق واکسن با همکاران فرهنگی است و درصورت انجام واکسیناسیون برای دانش آموزان این کار از مقاطع بالا شروع خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در صورت روبرو شدن با موج ششم شیوع کرونا، آموزش به وسیله فضای مجازی ادامه خواهد یافت.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و شکایات با اشاره به این که آموزش و پرورش در کوشش است تا تجهیزات لازم نظیر گوشی و تبلت را برای بهره مندی از فضای آموزشی شاد در اختیار دانش آموزان فاقد تجهیزات آموزش الکترونیکی قرار دهد، اضافه نمود: وزارت آموزش و پرورش از اعضای شورای معاونان یک نفر را به اسم مشخص انتخاب نموده است تا با حضور در استان ها پیگیر حل و برطرف مسائل باشد.

کفراشی در ادامه، برحفظ سلامت دانش آموزان تأکید کرد و گفت: اولویت اول آموزش و پرورش حفظ سلامت دانش آموزان است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1913

به "امکان آموزش در مدارس زیر 150 نفر به صورت حضوری در آبان ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان آموزش در مدارس زیر 150 نفر به صورت حضوری در آبان ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید