ایجاد 500 مرکز نیکوکاری کاریابی در کشور تا سرانجام سال

به گزارش سفر به فرانسه، خبرگزاری خبرنگاران- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور از راه اندازی 500 مرکز نیکوکاری تخصصی کاریابی در کشور تا خاتمه سال اطلاع داد.

ایجاد 500 مرکز نیکوکاری کاریابی در کشور تا سرانجام سال

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، حجت الله عبدالملکی گفت: سال جاری 200 مرکز نیکوکاری در کشور راه اندازی شده است که پیش بینی می گردد تا انتها سال 500 مرکز با اولویت مناطق محروم، فعال گردد.

وی مردمی کردن اشتغال زایی را برنامه کمیته امداد عنوان نمود و افزود: برطرف محرومیت و ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه هدف، از اهداف راه اندازی مراکز نیکوکاری کاریابی است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد ادامه داد: افراد نیکوکار با در اختیار قرار دادن سرمایه، تجیهزات، ارائه آموزش فنی و حرفه ای و نظارت بر فرایند اجرای طرح های اشتغال، به مددجویان یاری نمایند.

عبدالملکی اظهار داشت: فعالیت مراکز نیکوکاری کاریابی نیازمند سرمایه و منابع اقتصادی نیست و همه افراد می توانند با در اختیار داشتن امکانات و یا تخصص به نیازمندان در حوزه اشتغال یاری نمایند.

وی افزود: این مراکز زمینه همکاری بین دولت و مردم درحوزه اشتغال محرومان را افزایش می دهد و می تواند الگوی جدید در اقتصاد باشد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1388

به "ایجاد 500 مرکز نیکوکاری کاریابی در کشور تا سرانجام سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد 500 مرکز نیکوکاری کاریابی در کشور تا سرانجام سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید