بدترین اتفاق برای استقلالی محبوب، پارگی رباط!

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، اگرچه هنوز جواب MRI از زانوی آسیب دیده رضا میرزایی به دست پزشکان استقلال نرسیده، اما به نظر می رسد او با پارگی رباط صلیبی روبرو شده است.

بدترین اتفاق برای استقلالی محبوب، پارگی رباط!

به گزارش ورزش سه، رضا میرزایی انواع اتفاقات عجیب و غریب را در فصل جاری فوتبال ایران سپری کرد. او در ابتدای فصل با حاشیه های فراوان از سپاهان راهی استقلال شد. میرزایی به واسطه منش خاص و خوش اخلاق بودنش با گذشت مدتی کوتاه سریعا با طرفداران استقلال ارتباط برقرار کرد و به یکی از بازیکنان محبوب این تیم تبدیل شد.

مدافع-هافبک راست اصفهانی استقلال بعد از بازی با گل گهر سیرجان که به عنوان یار تعویضی به زمین رفت و یک گل زیبا زد و یک پنالتی برای تیمش در دقایق انتهای گرفت، محبوبیتش دوچندان شد و نامش بیشتر بر سر زبان ها افتاد.

در هفته های انتهای لیگ برتر هم میرزایی یکی از بازیکنان تعویضی ثابت استقلال بود و عملکرد نسبتا مناسبی در ترکیب تیمش ارائه کرد. با این حال در آخرین بازی لیگ برتر اتفاقی تلخ را پشت سر گذاشت که به واسطه آن باید ماه ها دور از میادین باشد.

رضا میرزایی که در بازی آخر لیگ برتر مقابل تراکتور در پی مصدومیت صالح حردانی به زمین رفته بود، در دقیقه 53 با مصدومیت شدیدی از ناحیه زانو روبرو شد و در حالی که درد شدیدی داشت و پزشکان استقلال زیر کتف های اورا گرفته بودند لنگ لنگان زمین بازی را ترک کرد.

در تصاویر ثبت شده از لحظه مصدومیت میرزایی معین بود که این بازیکن در پی چرخش زانو از ناحیه رباط صلیبی آسیب دیده اما آبی ها امیدوار بودند که رباط او دچار کشیدگی شده باشد.

با این تفاسیر رضا میرزایی حداقل بین 6 تا 8 ماه باید دور از میادین باشد و دوران نقاهت خود را سپری کند. موضوعی که برای این بازیکن قطعا خبر خوبی نیست و می تواند بدترین اتفاق ممکن برای او در انتها فصل بیست و دوم لیگ برتر باشد.

با توجه به چرخش زانوی این بازیکن معین بود که آسیب دیدگی او از ناحیه رباط است، اما استقلالی ها امیدوار هستند که رباط صلیبی او دچار کشیدگی شده باشد و پارگی نداشته باشد. میرزایی روز گذشته در محل تمرین استقلال حضور یافت و پزشکان آخرین شرایط او را آنالیز کردند. در این معاینه میرزایی به حدی درد داشت که پزشکان نتوانستند به طور دقیق زانوی او را معاینه نمایند.

میرزایی بعد از تمرین روز گذشته از پای مصدوم خود MRI گرفت و جواب آن عصر روز یکشنبه به دست پزشکان استقلال خواهد رسید. او امیدوار است که بعد از گرفتن جواب MRI معین گردد که به رباط صلیبی اش (ACL) آسیبی نرسیده باشد، اما با توجه به شرایطی که این بازیکن 27 ساله دارد، به نظر می رسد پارگی رباط صلیبی او قطعی است.

رضا میرزایی حدود 8 ماه باید دور از میادین باشد و دوران نقاهت خود را سپری کند. مسئله ای که باعث می گردد او حداقل تا انتها نیم فصل اول لیگ آینده قادر به همراهی استقلال نباشد. این مصدومیت برای میرزایی قطعا خبر خوبی نیست و می تواند بدترین اتفاق ممکن برای او در انتها فصل بیست و دوم لیگ برتر باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 31 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1402 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 2364

به "بدترین اتفاق برای استقلالی محبوب، پارگی رباط!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدترین اتفاق برای استقلالی محبوب، پارگی رباط!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید