ضرر یک میلیارد دلاری آژانس پستی آمریکا از حمله هکرها

به گزارش سفر به فرانسه، آژانس پست آمریکا سالها از سیستمهای فناوری اطلاعات تاریخ گذشته ای استفاده نموده که این سازمان را در معرض خطر حمله هکرها و ضرر اقتصادی بیش از یک میلیارد دلار قرار می دهد.

ضرر یک میلیارد دلاری آژانس پستی آمریکا از حمله هکرها

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

در یادداشتی که بازرس کل دفتر سرویس پستی ایالات متحده در 27 ژوئیه ارسال کرد، شرح داده شده که چگونه یک بازرسی دریافته است سرویس پستی آمریکا اجازه داده اپلیکیشنها در فضای فراوری با آسیب پذیرهای قابل توجه فعالیت نمایند که ریسک افشای اطلاعات حساس و تاثیر احتمالی آن روی فعالیتهای کسب و کار را بالا برده است.

دفتر امنیت اطلاعات سازمانی سرویس پستی آمریکا، حفره های امنیتی در این سیستم را فاجعه آمیز خوانده است. هکرها به سیستمهای این آژانس نفوذ نکرده اند اما حفره های امنیتی در اپلیکیشنها می تواند دسترسی به اطلاعات حساس را برای آنها فراهم کند.

در این آنالیز از سرویس پستی آمریکا خواسته شده است به آسیب پذیرهای موجود در اپلیکیشنها رسیدگی و نسبت به برطرف آنها اقدام کند. سخنگوی این آژانس در ایمیلی به بیزنس اینسایدر اظهار داشت آسیب پذیریهای شناسایی شده در این گزارش کشف، آنالیز و مورد رسیدگی قرار گرفته اند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، سرویس پستی آمریکا اخیرا و با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مورد توجه قرار گرفته است زیرا احتمالا نقش مهمتری در این فرآیند ایفا خواهد نمود. با توجه به شیوع کووید 19، انتظار می رود این آژانس مسئول جمع آوری رایهایی گردد که ارسال می شوند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1329

به "ضرر یک میلیارد دلاری آژانس پستی آمریکا از حمله هکرها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرر یک میلیارد دلاری آژانس پستی آمریکا از حمله هکرها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید