نارضایتی چند بازیکن منچستریونایتد از دست رونالدو به خاطر تحمیل رژیم غذایی!

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد، برای این تیم علاوه بر زمین بازی، در خارج از آن هم امتیازاتی داشته است.

نارضایتی چند بازیکن منچستریونایتد از دست رونالدو به خاطر تحمیل رژیم غذایی!

به گزارش خبرنگاران، بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد با تحقق یک سری شروط همراه شد که فقط مالی و ورزشی نبود و البته از ورزشکاری در کلاس جهانی مانند او هم انتظار چنین چیزی می رفت.

یکی از شروطی که او در قراردادش با یونایتد تعیین کرد، اضافه شدن رژیم غذایی اش به برنامه آشپز شیاطین سرخ بود که البته به مذاق برخی از هم تیمی های اش خوش نیامده است.

طبق گزارش نشریه سان، ستاره پرتغال مواد غذایی که برای سلامت خودش و سایر بازیکنان تیم مفید است را به فهرست غذاهای آشپز تیم افزوده که یکسری از آنها مورد علاقه هم تیمی هایش نیست.

یکی از آن غذاها، خوراکی پرتغالی به نام باکالیو است که از تخم مرغ، ماهی و گوشت یکسری جانوران دریایی دیگر تشکیل می شود.

یک منبع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد در این باره به نشریه سان گفت: کریستیانو این غذا را دوست دارد و خیلی با رژیمش هم سازگار است اما سایرین آن را دوست ندارند. کریستیانو خیلی روی این چیزها تمرکز دارد و آشپزها هم سعی می کنند به او کمک کنند.

چند روز قبل هم لی گرانت دروازه بان سوم تیم منچستریونایتد فاش کرد که کریستیانو رونالدو قصد دارد تغییراتی را در رژیم غذایی هم تیمی هایش اعمال کند که یکی از آنها حذف یا سبک کردن دسر بعد از غذای بازیکنان در وعده شام در شب پیش از بازی های تیم است. او گفت: ما داریم به عادات غذایی او نگاه می کنیم و خب مسلماً او سالمترین و تمیزترین غذاهایی که شما می توانید تصور کنید را مصرف می کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1941

به "نارضایتی چند بازیکن منچستریونایتد از دست رونالدو به خاطر تحمیل رژیم غذایی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نارضایتی چند بازیکن منچستریونایتد از دست رونالدو به خاطر تحمیل رژیم غذایی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید