گرشاسبی همچنان گزینه اصلی مدیریت پرسپولیس

به گزارش سفر به فرانسه، هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس حمیدرضا گرشاسبی را به عنوان اصلی ترین گزینه گزینه مدیریت باشگاه پرسپولیس پس از خصوصی سازی باشگاه بیان کرد.

گرشاسبی همچنان گزینه اصلی مدیریت پرسپولیس

به گزارش ، قرار است تا اواخر آذر 1397 وضعیت نهایی حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تعیین گردد تا فردی جایگزین او گردد و همچنین این احتمال وجود دارد تا به دنبال خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس اینبار صاحبان احتمالی آینده باشگاه و اعضای هیئت مدیره این تیم تصمیم گیرنده اصلی باشند.

همچنین قرار است تا اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس روز شنبه (10 آذر 1397) جلسه ای را با حضور وزیر ورزش و جوانان کشورمان برگزار نمایند تا آخرین وضعیت مدیریت و خصوصی سازی این باشگاه تعیین گردد.

جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره با این جلسه و هدف و جهت گیری این باشگاه برای انتخاب مدیرعامل بعدی پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس بارها اعلام نموده است که گزینه اصلی راهنمایی تیم فوتبال پرسپولیس حتی پس از خصوصی سازی ، حمیدرضا گرشاسبی خواهد بود. باشگاه پرسپولیس چند سال است که با راهنمایی این فرد توانسته وضعیت منسجمی داشته باشد و همچنین او توانسته در طول سالیان اخیر حضورش ،مشکلاتی عدیده ای که از سالیان دور در باشگاه باقی مانده است را رفع کند.

کاشانی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس زمانی که در بخش خصوصی متمرکز شده و همچنین طرح های ملی با نظارت مسئولان مربوطه در آن اجرایی گردد می تواند پیشرفت خوبی را داشته باشد.برای مثال ما باید از 2 باشگاه قدرتمند دنیا همچون رئال مادرید و بارسلونا به عنوان نمونه استفاده نموده و تمامی کارهایی که آن ها در جهت پیشرفتشان انجام می دهند را برای پرسپولیس اجرایی کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: امروزه دیگر نباید ورزش را به عنوان یک تفریح در نظر بگیریم.ورزش قسمتی از کشور است که می تواند بر روی شئونات مردم تاثیر های مهمی را داشته باشد و همچنین در کوشش خواهیم بود تا به واسطه یاری های حامیان مالی و همچنین هواداران پر شماری را که تیم فوتبال پرسپولیس در اختیار دارد ، در مسیر پیشرفت گام برداریم.

پیشکسوتان و هوداران دارای صلاحیت می توانند بهترین گزینه اداره باشگاه پرسپولیس باشند

کاشانی درباره با پیشنهاد پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس برای خرید این باشگاه اعلام کرد: پیشکسوتان و هوادارانی که صلاحیت علمی و عملی قابل قبولی در راستای خرید ، مدیریت و راهنمایی تیم فوتبال پرسپولیس دارند می توانند بهترین گزینه برای آینده این تیم باشند.

مجمع هئیت مدیره پرسپولیس با حضور وزیر ورزش برگزار می گردد

پیشنهاد پیشکسوتان برای خرید پرسپولیس به مجلس شورای اسلامی رسید

پرسپولیسی ها درصدد جذب مدافع تیم فوتبال پدیده مشهد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 142

به "گرشاسبی همچنان گزینه اصلی مدیریت پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی همچنان گزینه اصلی مدیریت پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید