توسعه واحدهای صنعتی در شعاع 120کیلومتری تسهیل شد

به گزارش سفر به فرانسه، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: صدور مجوز توسعه و نوسازی برای واحدهای دارای پروانه بهره برداری و پروانه کسب تولیدی در داخل و خارج از شهرک ها و نواحی صنعتی، تا حداکثر دو برابر ظرفیت موجود بلامانع خواهد بود.

توسعه واحدهای صنعتی در شعاع 120کیلومتری تسهیل شد

به گزارش خبرنگاران البرز و به نقل از فارس، مهدی عسگری، نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، در کرج، گفت: اقداماتی در خصوص تسهیل و توسعه فعالیت واحدهای صنعتی استان البرز در دستورکار قرار گرفته است.

نماینده مردم کرج در مجلس اظهار کرد: وجود محدودیت درخصوص توسعه صنایع در شعاع 120 کیلومتری تهران سبب بروز مسائل عدیده برای صاحبان صنایع شده و در حال حاضر این موضوع یکی از موانع تولید و سرمایه گذاری در استان البرز است.

عسگری با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال، اضافه کرد: در راستای تحقق شعار سال تحت نام مانع زدایی و پشتیبانی از تولید بررسی موضوع مذکور در دستور کار هیأت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار قرار گرفت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه اخیر هیات مقررات زدایی، شرح داد: صدور مجوز توسعه و نوسازی برای واحدهای دارای پروانه بهره برداری و پروانه کسب تولیدی در داخل و خارج از شهرک ها و نواحی صنعتی، تا حداکثر دو برابر ظرفیت موجود در زنجیره تولید در عرصه و اعیان، با رعایت ضوابط زیست محیطی مربوطه بلامانع خواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1884

به "توسعه واحدهای صنعتی در شعاع 120کیلومتری تسهیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه واحدهای صنعتی در شعاع 120کیلومتری تسهیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید