اخبار مجلس

پدر رومینا دخترش را کُشت چون می دانست قصاص ندارد!

رومینا اشرفی، دختر 13 ساله تالشی، خرداد امسال به دست پدرش به قتل رسید و پدر با داس سر از تن فرزندش جدا کرد. این پرونده در زمان وقوع، افکار عمومی را به شدت تحت تأثیر قرار داد و رئیس قوه قضائیه نیز در واکنشی اظهار داشت محکومیتی عبرت آموز به پدر رومینا داده...

22 مهر 1399

نقدها شدید از دولت و رئیس جمهور ، نایب رئیس مجلس عامل گرانی مسکن را معرفی کرد

نایب رئیس مجلس گفت: مسکن لوکس و مسکنی که بانک ها ساخته اند امروز بلای جان اقتصاد است، اکثریت این مسکن ها را اگر به بازار ارائه دهند جامعه هدف ما قدرت خرید مسکن متری 60 میلیون و 70 میلیون را ندارند لذا دو و نیم میلیون تا 3 میلیون خانه خالی در کشور وجود دارد.

21 شهریور 1399

دیدار رئیس مجلس شرق لیبی با رئیس جمهور الجزایر

رئیس مجلس شرق لیبی که به الجزایر سفر کرده است با رئیس جمهور این کشور دیدار کرد.

21 مرداد 1399

مدت اجاره نامه های سررسید شده 2 ماه تمدید شد

روز گذشته ستاد ملی مبارزه با کرونا تصویب کرد تا موجران ملزم به تمدید دو ماهه اجاره نامه هایی باشند که زمان اتمام قرارداد یک ساله میان موجر و مستأجر، از اسفند 98 تا پایان اردیبهشت 99 خواهد بود.

11 تیر 1399

دریافت 20 میلیون تومان از سرمایه گذاران مسکن مهر پردیس قانونی است

پیر فرشی گفت: دریافت یارانه پرداختی دولت برای تکمیل مسکن مهر پردیس بر اساس مصوبات ماخوذه، از تمامی مالکان قانونی و قابل وصول است.

6 تیر 1399

تداوم و گسترش اقدامات ضدکرونایی سایپا همزمان با افزایش فراوری

گروه خودروسازی سایپا همزمان با شروع دومین هفته فعالیت تولیدی خود در سال جدید، ضمن تداوم تدابیر پیشین، اقدامات خود جهت صیانت از سلامت کارکنان و مقابله با شیوع کرونا را گسترش داد.

28 خرداد 1399

مجلس در هفته ای که گذشت؛ از بررسی اشتغال و جهش تولید در پسا کرونا تا اعتماد به خاوازی

مجلس شورای اسلامی هفته گذشته تشکیل جلسه داد و شرایط کشور برای مقابله با ویروس کرونا و پسا کرونا را بررسی کرد.

13 خرداد 1399

مجلس خبرگان: اخبار ناگوار و تصاویر جانسوزی قلب هر انسان آزاده ای را می فشارد ، این جنایات پس از سفر ترامپ به هند با شدت بیشتر در حال اجرا است

مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای، ضمن تقبیح کشتار مردم و تخریب مساجد و اماکن مذهبی مسلمانان هندوستان توسط هندو های افراطی، خواهان اقدام مناسب دولت هند در قبال حمایت از شهروندان مسلمان این کشور شد.

8 اردیبهشت 1399

نظر نژادبهرام درباره میزان افزایش عوارض طرح ترافیک در سال 99

نژادبهرام عضو شورای شهر تهران درباره میزان افزایش نرخ عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک در سال 99 اعلام نظر کرد.

29 اسفند 1398

سهم میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از بودجه 96

بودجه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حدود 12 درصد رشد برای سال 1396 پیشنهاد شد.

9 اسفند 1398

شروط لازم برای موفقیت بازار باز

عملیات بازار باز که می تواند تحول مهمی را در بازار پول، بانک ها، رابطه بانک ها با بانک مرکزی، شرایط بدهی، سپرده قانونی و عملیات بین بانکی ایجاد کند از روز شنبه شروع شد؛ عملیاتی که سال هاست در جهان رواج دارد اما پای آن به تازگی در کشور ما باز شده و با اینکه...

8 اسفند 1398

مسوولان اجرای قانون هوای پاک در یک نگاه

قانون هوای پاک پس از تصویب مجلس در 25 تیرماه 1396 در 11 مرداد 1396 از سوی شورای نگهبان تایید و 23 مردادماه همان سال از سوی رئیس جمهوری برای اجرا ابلاغ شد و 21 دستگاه بر اساس آن مسوولیت هایی را برعهده دارند.

30 بهمن 1398

واکنش تند دیوان محاسبات به اعتراض احمد توکلی درباره هدیه میلیونی به نمایندگان ، ماجرای بن های شهروند

دیوان محاسبات در پی نامه رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت درباره شفاف سازی عملکرد دیوان محاسبات در مناطق آزاد تجاری بیان کرد: تحویل چند فقره بن خرید پنجاه هزار تومانی شهروند به نمایندگان کمیسیون برنامه و بودجه با رعایت تمامی تشریفات قانونی اجرا...

21 بهمن 1398

واکنش معاون گردشگری به اخذ مالیات از مسافران خروجی

معاون گردشگری کشور با بیان اینکه در جریان مصوبه اخذ مالیات از مسافران خروجی نبوده ایم گفت: واقعیت این هست که ما هم غافلگیر شدیم.

18 بهمن 1398

فیلم، تظاهرات هزاران نفری در سراسر آمریکا برای استیضاح و برکناری ترامپ

هزاران نفر از مردم آمریکا در آستانه رأی گیری مجلس نمایندگان آمریکا درباره لایحه استیضاح ترامپ، با تظاهرات در شهرهای مختلف خواستار استیضاح و برکناری رئیس جمهور آمریکا شدند.

15 بهمن 1398

شرط آمریکا برای هسته ای شدن عربستان

ایسنا نوشت: دو مقام دموکرات کنگره آمریکا گفتند، عربستان و سایر کشورهایی که به دنبال استفاده از فناوری ایالات متحده برای توسعه نیروگاه های هسته ای هستند، باید با بازرسی های جامع ایالات متحده تحت مقرراتی که در لایحه سیاست دفاعی گنجانده می گردد و به زودی...

5 بهمن 1398

رفتار کامرون مانند کودکی است که از سر ترس فریاد می زند و فحاشی می نماید

خبرنگاران: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نطق نخست وزیر انگلیس در سازمان ملل گفت: رفتار کامرون مانند کودکی است که از سر ترس فریاد می زند و فحاشی می نماید.

23 دی 1398

رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت برادر محمد جعفری را تسلیت گفت

علی لاریجانی در پیامی درگذشت برادر دکتر محمد جعفری، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

7 دی 1398

درگیری لفظی پلوسی و ترامپ در توئیتر ادامه دارد

با ادامه تحقیقات قانونگذاران آمریکایی از یک مقام کلیدی شورای امنیت ملی ترامپ، رئیس جمهوری و رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در توییتر بر سر تحقیقات استیضاح جنگ و جدل کردند.

28 آذر 1398

شهادت سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا علیه ترامپ

سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا در جلسه کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان گفت به دستور دونالد ترامپ، برنامه فشار بر اوکراین برای شروع تحقیقات علیه پسر جو بایدن، نامزد احتمالی حزب دموکرات را شروع نموده است.

18 آذر 1398
تعداد: (36)