بهداشت دهان و دندان

شش لیزر در مرکز تحقیقات لیزر و پلاسمای دانشگاه شهید چمران اهواز ساخته شد

مسئول راه اندازی مرکز تحقیقات لیزر و پلاسما دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: شش لیزر در مرکز تحقیقات لیزر و پلاسمای دانشگاه شهید چمران اهواز طراحی و ساخته شد.

16 آذر 1399

اینفوگرافیک ، 8 کاربرد درمانی نمک؛ از درمان آب ریزش بینی تا برطرف بوی بد دهان

نمک از گذشته تا امروز هم به عنوان طعم دهنده اصلی غذا و هم ماده ضدعفونی کننده به کار می رود. در این مطلب با بعضی کاربردهای این ماده آشنا می شوید.

12 مهر 1399

گروه جهادی منتظران ظهور خدمات مداوم دندانپزشکی به زندان های البرز ارائه می دهد

گروه جهادی منتظران ظهور با انعقاد تفاهم نامه ای با مدیرکل زندان های استان البرز خدمات مداوم به زندانیان این استان ارائه می دهد.

10 شهریور 1399

حقایقی جالب و شگفت انگیز درباره بدن شما

خبرنگاران: آیا فکر می کنید همه چیز را درباره بدن خود می دانید؟ مطمئنید؟ پس این واقعیت را می دانستید که 25درصد از استخوان های بزرگسالان در پا های آن ها قرار گرفته است؟ یا اینکه گیرنده های چشایی واقعاً آن دسته از برآمدگی های روی زبان شما نیستند؟ پس اگر می...

3 شهریور 1399

بازار گرم زباله فروشی در خیابان کرمان

اجرای نیمه کاره یک طرح شهری در خیابان کرمان که باعث شده خانه ها اغلب یک در میان تملک و تخریب شوند، شرایط مساعدی برای انبار کردن زباله توسط سودجویان در این فضاها شده است.

31 فروردین 1399

پی جو مرجع معرفی پزشکان متخصص شیراز

پزشکان متخصص شیراز را در سایت پی جو بیابید.

11 فروردین 1399

درمان دندان درد با 5 روش سریع خانگی

دندان درد یکی از آزاردهنده ترین مسائل دهانی است که دلایل و عوامل بسیاری در به وجود آمدن آن دخیل هستند. برای آنکه دلیل اصلی درد را متوجه شوید، چاره ای جز مراجعه به دندان پزشک نیست و نباید از آن فرار کرد.

17 آبان 1398