پاریس

درخشنده: قهرمان 2023 آسیا، سهمیه المپیک پاریس را می گیرد

عضو ایرانی کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا، گفت: قهرمان مسابقات بزرگسالان 2023 قاره آسیا، سهمیه المپیک 2024 پاریس به دست می آورد.

29 بهمن 1398

بورل: با ادامه فرایند کنونی تداوم برجام ممکن نخواهد بود

به گزارش خبرنگاران، جوزف بورل روز دوشنبه در نشست خبری پس از اجلاس وزرای خارجه اتحادیه اروپا در پاریس، با بیان اینکه تمام طرف های برجام خواهان حفظ این توافق هستند، در عین حال اضافه نمود که تا زمانی که فرایند کنونی معکوس نشود این توافق پایدار نخواهد بود.

5 بهمن 1398

انتقاد ترودو از شیوه کشورداری ترامپ و می

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیوزویک، جاستین ترودو نخست وزیر کانادا که از زمان روی کار آمدن دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا با وی اختلاف پیدا کرده همچنان به انتقادهای خود از ترامپ ادامه می دهد.

12 آذر 1398

درخشش ستارگان ایرانی در آسمان علم جهان

به گزارش خبرنگاران، در سالی که گذشت محققان ایرانی در علوم مختلف از نانو گرفته تا فیزیک و شیمی، خوش درخشیدند و پیروز به اجرای پروژه های مهمی در سطح جهان شدند. این پیروزیتها و دستاوردهای علمی بعضا با اعطای جوایز جهانی به این محققان همراه بوده است.

30 آبان 1398

شوماخر به هوش آمد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روزنامه Le Parisien فرانسه، میشاییل شوماخر که تحت تدابیر شدید امنیتی و در حالیکه ماموران صورت او را به طور کامل پوشیده بودند تا عکسی از وی مخابره نشود در بیمارستان پومپیدو پاریس مورد عمل پیوند سلول های بنیادی نهاده شد.

30 مهر 1398

شروع اعتراضات جلیقه زردها در اولین شنبه بعد از انتخابات اروپا

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، جلیقه زردهای فرانسوی در اولین شنبه بعد از انتخابات اتحادیه اروپا بار دیگر با حضور در خیابان های پاریس اعتراضات خود را از سر گرفتند.

6 مرداد 1398

هنرپیشه های فرانسوی در جمع جلیقه زردها

تصاویری از دو تن از هنرپیشه های معروف فرانسوی در میان معترضان این کشور در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

15 اردیبهشت 1398

واقعیتی از کارتون نوستالژیک دهه شصتی ها

برای آن که آزمایشگاه پرفسور بالتازار را ببینید نیازی نیست به کارتون ها سفر کنید، یک بلیط به مقصد استان همدان و شهرستان کبودراهنگ کافیست تا به دفتر کار مردی برسید که فعالیت های علمی اش الهام بخش کارتونی به نام او شد.

29 بهمن 1397

دیدنی های پاریس فرانسه

کشور فرانسه را با شهر زیبای پاریس که به شهر عشاق مشهور است، می‌شناسند، شهری که آنقدر جذابیت های دیدنی دارد که بعید است کسی را بیابید که بگوید همه را دیده است. در ادامه چندتا از مشهورترین ها را برایتان نام خواهیم برد.

23 بهمن 1396

میدان جواهر سازان پاریس یا میدان وندوم (Place Vendôme)

میدان وندوم (Place Vendôme) پاریس به خاطر جواهرسازی های مجللش مشهور است محلی که محل رفت و آمد افراد مشهور است. این میدان در ورای کاربرد امروزیش ارزشی تاریخی دارد و معماری زیبایش مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

23 بهمن 1396